איגוד אימקם 2000 יערוך כנס במהלך תערוכת אקלימה

איגוד אימקם 2000 יערוך כנס במהלך תערוכת אקלימה

אדי בית הזבדי, מנהל אגף האנרגיה במשרד התשתיות יפתח את האירוע בהרצאה מסקרנת בנושא המדיניות העומדת בפני מנהלי מערכות האנרגיה של ישראל, ואילו מהנדס יוני מלאכי, סמנכ"ל תפעול בחברת משב הנדסת קירור ומיזוג אוויר ירצה על דגשים בביצוע מערכות הרטבה ומערכות צינון בא

 

ACLIMA, התערוכה הבינלאומית ה-24 למיזוג אוויר, קירור, חימום, אוורור והתייעלות אנרגטית, תתקיים בימים ג'-ה' ה-9-7 בנובמבר 2017. במסגרת התערוכה שתתקיים בגני התערוכה, יוצגו כ-5,500 מוצרים (מזגנים, מאווררים, מערכות חימום, מערכות קירור, צ'ילרים, תנורים, מערכות בקרה ועוד) המייצגים כ-730 חברות ברחבי העולם בלמעלה מ-100 ביתנים שונים. 
התערוכה מתקיימת בחסות לשכת המסחר ובחסות ראשית של החברות אלקטרה, טורנדו ותדיראן. כמיטב המסורת יתקיימו לצד התערוכה הדו שנתית מספר כנסים מקצועיים מובילים: כנס מערכות אוויר חידושים ועדכונים בארגון התאחדות קבלני מיזוג אוויר, קירור וחימום; כנס מרכזי אנרגיה לתעשייה וקירור מסחרי, בקרים לעולם הקירור בארגון התאחדות קבלני מיזוג אויר, קירור וחימום; וכנס אימק"ם 2000 בארגון איגוד מהנדסי קירור ומיזוג אוויר. את כנס אימקם שיתקיים ביום רביעי 8 לנובמבר 2017  בשעה 14:00 במרכז הירידים בגני התערוכה, יפתח יו"ר אימקם, מהנדס עמוס ברקוביץ עם עדכונים על פעילות האיגוד הוותיק.                                                                                                                
את הצד המקצועי של הכנס יפתח מהנדס אדי בית הזבדי, מנהל אגף האנרגיה במשרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים עם הרצאה מסקרנת בנושא המדיניות העומדת בפני מנהלי מערכות האנרגיה של ישראל. מיד אחריו יעלה מהנדס יוני מלאכי, סמנכ"ל תפעול בחברת משב הנדסת קירור ומיזוג אוויר שיתמקד ב"דגשים בביצוע מערכות הרטבה ומערכות צינון באמצעות אידוי רסס מים (Humidification & Evaporative Cooling). שתי הרצאות יוקדשו בכנס לטכנולוגיית קרינה אולטרה סגולית. מהנדס Jocelyn Dame  נשיא ובעלים של החברה הקנדית SANUVOX שיוצג על ידי מהנדס אייל ויטמן מנכ"ל חברת  סגול טכנולוגיות מתקדמות, יסקור את טכנולוגיות מנורות הקרינה האולטרה סגולית הקיימות והשפעתן על מערכות מיזוג אוויר. בהמשך ירצו רון סנדרש, מנכ"ל ובעלים של חברת UV Fresh-Air, וסטיוארט אנגל, מהנדס ראשי, איש מכירות ומנהל קשרי לקוחות חו"ל של חברת Fresh-Air UV (יוצגו ע"י עמית צימרמן מחברת סרוויס קור שירות ואחזקה) על "מנורות אולטרה סגול בשירות תעשיית מיזוג האוויר".
הרצאה מסקרנת נוספת תינתן על ידי מהנדס רם הברון, מנהל מחלקת תכנון בחברת אלקטרה, על הייחודיות בתכנון של פרויקט בניין פורטר, בית הספר ללימודי סביבה באוניברסיטת ת"א והמבנה הראשון בארץ  שקיבל את התקן האמריקאי לבנייה ירוקה, בדירוג הגבוה ביותר: LEED Platinum.
חברי האיגוד המעוניינים להשתתף בקורס לגזי קירור הנערך בגרמניה מתבקשים להירשם במזכירות האיגוד. עדיפות ניתנת לנרשמים יוצאי גופים העוסקים בלימוד והדרכה. משך הקורס כשבועיים ויהיה על חשבון המארחים הגרמנים (למעט הטיסה מישראל לגרמניה וחזרה).   בנוסף, מבקשת הנהלת האיגוד מחבריה לסייע לה באיתור תורמים למימון הרחבת הפעילות לקידום העוסקים בענף קירור ומיזוג אוויר, ולהשלים את הערותיהם ולהחזיר את טפסי המשוב אשר מסיעים מאוד בתכנון הפעילות בעתיד ובחירת הנושאים המעניינים את ציבור החברים.
חברים המעוניינים לקחת חלק כנציגי האיגוד בכנסים של איגוד ASHRAE ולפעול כחברים בוועדות השונות של ASHRAE מתבקשים להתקשר למזכירות האיגוד.
הכנס הראשון של שנת 2018 יתקיים ביום שלישי 14 לפברואר 2018 בכפר המכבייה ברמת גן. החברים מתבקשים להמליץ ולהציע נושאים שיועלו בכנס, להעביר לעמוס ברקוביץ נושאים להרצאות אשר לדעתם עשויים לעניין את כלל החברים, ולהשלים את דמי החבר לשנת 2018 בסך 500 ש''ח לשנה כפי שהיה גם בשנת 2017.


פי.סי.חץ