חורף חם באדיבות תדיראן

חורף חם באדיבות תדיראן

מזגני תדיראן אינוורטר מפחיתים את תופעת ייבוש היתר של האוויר בחימום לעומת מזגנים רגילים, באמצעות וויסות התפוקה בדיוק בהתאם לדרישה, ושומרים על טמפרטורה יציבה ותחושה נעימה

 


תדיראן מחממת את החורף ומציגה את סדרת תדיראן אינוורטר המתקדמת - המזגן המושלם לחורף 2018. 
האופציה הבטוחה, היעילה והטובה ביותר לחימום הבית בחורף היא כידוע המזגן. אך, בפועל חלק מהצרכנים מפחיתים בהדלקת המזגן בחורף בעיקר בגלל תחושת היובש שהוא מייצר בחימום.
מזגני האינוורטר של תדיראן פותרים זאת באמצעות טכנולוגיה מיוחדת המונעת את תופעת חימום היתר של האוויר על ידי וויסות התפוקה, כך שהטמפרטורה נשארת יציבה, דבר המעניק תחושה נעימה בבית. באמצעות טכנולוגיה זאת, תדיראן אינוורטר מייבש פחות את האוויר לעומת מזגן רגיל.  
בנוסף, מזגני תדיראן אינוורטר חסכוניים בצריכת החשמל ובעלי דירוג אנרגטי A, דבר המחזיר את ההשקעה אחרי 3 שנים לכל היותר. בנוסף, תדיראן אינוורטר הינו מזגן מושלם לחורף בזכות העובדה שהוא מסוגל לפעול בחימום גם בתנאי קור קיצוניים, כמו בירושלים, אזור ההר וצפון הארץ, זאת לעומת מזגנים רגילים אשר קופאים לעיתים. 

מזגן תדיראן אלפא אינוורטר

טיפים לשימוש נכון ויעיל במזגן בחורף באדיבות המחלקה הטכנית של תדיראן 
מזגן נחשב לאמצעי החימום החסכוני, הבטוח והיעיל ביותר לחימום הבית בחורף הישראלי. להלן מספר עצות לשימוש נכון במזגן במהלך חודשי החורף.
לפני הפעלת המזגן 
לקראת הפעלת המזגן בחימום בחורף יש לבצע מספר פעולות על מנת לוודא שהוא ימשיך לפעול בצורה תקינה במהלך העונה הקרה: 
נקו את הפילטרים – לחיסכון בחשמל וחימום טוב יותר, מומלץ להוציא ולשטוף את הפילטרים במים פושרים, לייבשם ולהחזיר למקום לפני הפעולה. 
הדליקו את המזגן על חימום – יש להעביר את המזגן למצב חימום ולכוון את הטמפרטורה ל- 25 מעלות.
כוונו את פתחי המזגן כלפי מטה – לניצול נכון של האוויר החם מומלץ לכוון את פתחי המזגן בזווית של 45 מעלות כלפי מטה בשל הנטייה הטבעית של אוויר חם לעלות למעלה.
בדקו את צריכת החשמל של המזגן – צריכת החשמל האופיינית למזגן קטן היא 1-2 קילוואט/שעה ו-3-5 קוט"ש למזגנים גדולים. קל יחסית לזהות צריכת חשמל חריגה, שמעידה על כך שהמזגן אינו תקין או פשוט מדגם ישן ומאד לא יעיל.
וודאו שהמזגן תקין – אם המזגן לא נבדק בשנתיים האחרונות, מומלץ להזמין טכנאי שיבדוק אותו ויוודא שהוא פועל בצורה תקינה. מזגנים שאינם מתוחזקים כראוי צורכים הרבה יותר חשמל ומפיקים פחות חום.
השתמשו במד חום – שימוש במד חום פשוט שעלותו עשרות שקלים בודדים מאפשר לקבל מידע מדויק יותר על הטמפרטורה של חדרים שונים. לפעמים, דווקא התחושה הסובייקטיבית של חום היא פחות אמינה.
בזמן הפעלת החימום במהלך החורף
החימום מלווה בייבוש של האוויר – להקלת היובש ניתן להניח בפינת החדר כלי עם מים אשר יוסיפו לחות נעימה.
תופעה מוכרת במיזוג חורפי הוא החום הכבד שהמזגן מפיץ - לכן הקפידו שלא לעבור 25-26 מעלות - עד טמפרטורה זו החום יהיה נעים ומובטח שלא תרגישו חום ומחנק.
בדקו את איטום החדרים – מומלץ לוודא שהחדרים אטומים כמו שצריך כדי לאפשר למזגן לחמם את הדירה בצורה האופטימלית.
אווררו את החדר – מומלץ מדי פעם לפתוח את חלונות הדירה לצורך אוורור והכנסת אוויר צח. חשוב לסגור אותם היטב לאחר מכן.
השתמשו בפונקצית  I FEEL - כיוון שאוויר חם נוטה לעלות מעלה, לפעמים רגש הטמפרטורה מפסיק את פעולת המזגן למרות שהוא עדיין לא הגיע לטמפרטורה הרצויה. שימוש ב-I FEEL מעביר את רגש הטמפרטורה לשלט רחוק ומודד אותה בסביבת המשתמש עצמו.

 *בתמונה - מזגן תדיראן U COOL אינוורטר


פי.סי.חץ