מיזוג מושלם

מיזוג מושלם

המודעות הסביבתית וההתייעלות האנרגטית לצד סקירת מערכות ופתרונות מיזוג וחימום חדשים של דייקין, היוו את המרכיב העיקרי ביום העיון שערכה החברה לאנשי מקצוע

אבי אובליגנהרץ

יצרנית מיזוג האוויר דייקין אימצה לעצמה את הסיסמא: "עולם של מיזוג אוויר מושלם". ואכן מאות מהנדסים, יועצים ומתקיני המיזוג הבכירים לצד שותפים עסקיים ובכירים נוספים בענף המיזוג המקומי, שהגיעו ליום העיון שערכה החברה לאחרונה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל- יכלו להיווכח ממקור ראשון כי לא מדובר בסיסמא קליטה אך חסרת תוכן אמיתי, כי אם בתפיסת עולם מאוד מוצקת וברורה.

"החשיבות של הכנס עבורנו היתה בעצם קיומו. דייקין רואה את עצמה כשחקן מוביל בשוק המיזוג הישראלי, ובתור שכזה ראינו לנכון לבוא ולתת מהמשאבים שלנו לשוק", אמר איתן מגן, מנכ"ל דייקין ישראל. מגן הוסיף והגדיר את האירוע כ"אפשרות ליום אחד לצאת מהמרוץ היומיומי המתיש במיוחד בתקופה של מיתון, וכמפגש חברים עימם נוהגת החברה לעבוד בצמוד".

"זאת בהחלט הזדמנות טובה לקצת נטוורקינג ועבורנו זה תענוג גדול להסתובב בין האורחים ולראות חיוכים". בנוסף, הוא ציין כי המטרה היא לתת פרספקטיבה על המתרחש כיום בעולם המיזוג, היערכות היצרנים ודייקין בפרט בהתאם, ועל החידושים הרבים שיש לקונצרן היפני שנוסד לפני 80 שנה להציע.

"אנו מצליחים לשמחתנו יותר ויותר להתקרב להשגת המטרות שהצבנו לעצמנו, הודות למודעות ההולכה וגדלה בשוק למותג דייקין ואיכויותיו, וגם בזכות איתן מגן שהצטרף לחברה באפריל השנה, ותרם תרומה משמעותית לקידומה ולמיצובה", ציין רן פרסברג, הבעלים של חברת אס.זד. מערכות, נציגת דייקין בישראל.

באופן טבעי, חלק לא מבוטל מיום העיון הוקדש לנושא איכות הסביבה וההתאמה שעשתה דייקין בהתאם לרגולציה היחסית חדשה שנועדה מצד אחד, למזער את הנזק האקולוגי שגורמים המזגנים לעולמנו. מצד שני, דובר לא מעט על נושא ההתייעלות האנרגטית כאשר זאב גרוס, מנהל אגף ניהול משאבי תשתית במשרד התשתיות, סקר חידושים ומגמות בתחום התקינה הנוגעים לחסכון באנרגיה. מה גם שמיזוג אוויר הוא כיום הסעיף הכי משמעותי בתחום הוצאות החשמל בשוק הביתי.

בריאן פרים, סגן סמנכ"ל מכירות בדייקין אירופה, הציג בפני הנוכחים בהרחבה את הפתרונות החדשים שיש לחברה להציע בתחום המיזוג והקירור, ואילו רוני יושע, מהנדס חברת דייקין ישראל, הציג את שיקולי תכנון פתרונות שהנחו את החברה בפרויקט מגדלי ברונר ההולך וקורם עור וגידים בימים אלה. בטרם סעדו המוזמנים את לבם בארוחת הצהרים שחתמה את האירוע, סקר איתן מגן את נושא האלטרמה- פתרון חימום ביתי באמצעות משאבות חום שנועד להשלים את מערכת המיזוג.

"המטרה שלנו היא להגדיל את נתח השוק בשוק הישראלי לרמה שדייקין ראויה לו, כפי שקורה במקומות אחרים בעולם", מבהיר מגן. "הגדלת הנתח תתבצע על מישור הגברת המודעות הצרכנית למותג דהיינו הגדלת הביקוש מלמטה, ע"י הפיכת דייקין לשם יותר מוכר. בנוסף, אנחנו מתכוונים לתמוך בדילרים שלנו כך שיוכלו לגבות פרמייה יותר גדולה על המותג כנהוג בעולם".

בגיליונות הקרובים יובאו סקירות של ההרצאות המרכזיות שנישאו במהלך האירוע שקצר שבחים רבים מפי הנוכחים אשר הביעו תקווה כי מדובר ביריית פתיחה לאירוע קבוע שתערוך דייקין ישראל.

 


פי.סי.חץ