אלקטרה יצאה במבצע הנחות מיוחד למען תושבי הדרום

אלקטרה יצאה במבצע הנחות מיוחד למען תושבי הדרום

אלקטרה מיזוג אוויר יצאה במבצע מכירות מיוחד למען תושבי הדרום, בשם "ברוח טובה". במסגרת המבצע, המתקיים במהלך חודש פברואר, מקבל כל תושב הדרום (מי שגר מערבית לקו יבנה-קריית גת-באר שבע ודרומה עד כביש 211) החזר כספי של עד 650 ש"ח בהתאם לסוג המזגן שרכש; על מזגן עילי קטן מקבל הלקוח החזר של 125 ש"ח כולל מע"מ, מזגן עילי גדול – 250 ש"ח, מיני מרכזי רגיל – 500 ש"ח, מיני מרכזי ומולטי Inverter – 650 ש"ח.

המבצע כולל את כל מגוון המזגנים הביתיים תחת המותגים אלקטרה ואלקו Inverter (פרט למזגנים מסחריים והמותגים Mega air, Jetpoint, Airwell ואלקו רגיל), מיועד ללקוחות פרטיים בלבד ומאפשר לקבל החזר לעד 4 מזגנים לבית אב. ההחזר הכספי יישלח בדואר תוך כ-6 שבועות מיום הרכישה בהמחאה ישירות לבית הלקוח.

 יגיל וויט, מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר אמר כי "אלקטרה מלווה את תושבי הדרום לאורך שנים רבות ונרתמה למענם כבר מימי הלחימה הראשונים. במהלך כל התקופה המשיכו אנשי המקצוע להתקין מזגנים במקלטים, מבנים ציבוריים ובתים פרטיים. עתה, אלקטרה מנסה לסייע בשיקום התשתיות והופכת את פעולת החלפת המזגן לקלה וזמינה".

במקביל, יצאה החברה עם מבצע מכירות ארצי נרחב תחת הכותרת "הזוג המשולם". המבצע נועד לעודד את הצרכנים לרכוש זוג מזגני אלקטרה במחיר  חסר תקדים וליהנות ממיזוג מושלם. כך למשל ניתן לרכוש זוג מזגנים מסדרת אלקטרה 10i בעלי תפוקת קירור של BTU/h 9250 במחיר 4099 ש"ח או שילוב של מזגן מסדרת 10i עם מזגן אלקטרה 28 בעל תפוקת קירור שלBTU/h  23900 במחיר 6499 ש"ח. ועוד מבחר דגמים אטרקטיביים המוצעים בזוגות.

פרטים נוספים בנקודות המכירה או במרכז הייעוץ והמכירות 1-800-222-222.

 


פי.סי.חץ