סופקו אינטרנשיונל זכתה לייצג את חברת APPION בישראל וכעת משיקה את מוצריה

סופקו אינטרנשיונל זכתה לייצג את חברת APPION בישראל וכעת משיקה את מוצריה

APPION הינה חברה אמריקאית מובילה בייצור ציוד לתעשיית הקירור

חברת סופקו אינטרנשיונל, המתמחה בציוד לתעשיית הקירור והמיזוג, משיקה לראשונה את מוצרי APPION בארץ לאחר שזכתה לייצג את החברה באופן בלעדי.
APPION הינה חברה אמריקאית מובילה בייצור ציוד לתעשיית הקירור, המפתחת דרכים קלות, טובות יותר וזולות לעזור לטכנאי הקירור בעבודתו היומיומית, תוך כדי התחשבות מלאה בצרכיו.
החברה ממוקמת בקולורדו, ארה"ב, ונוסדה על ידי GEE (Global Energy Engineering) 
ו-PROMAX ומאחוריה עשרות שנים של ניסיון העומדים לרשותה בפיתוח מוצרים אמינים הדורשים תחזוקה פשוטה ועם זאת בעלי טכנולוגיה מתקדמת וביצועים מהטובים בעולם, המהווים יתרון עבור כל טכנאי.
מוצרי הדגל של APPION הנמכרים בישראל על ידי סופקו אינטרנשיונל הינם יחידת מחזור הגזים G5Twin הקלה (11 ק"ג בלבד!) והמהירה בעולם - עד פי 2 מכל יחידת מחזור אחרת בגז R410. TEZ8 הינה משאבת הוואקום מהירה ביותר השואבת בחצי מהזמן הממוצע ובעלת פטנט על שיטת החלפת השמנים עם מיכל חיצוני להחלפת שמן ללא שבירת וואקום, וסט החיבורים MegaFlow המאפשר פינוי ומחזור מהיר של מערכות על ידי שימוש בצנרת "1/2 כולל מניפולד עם מעברים ושסתומים רחבים ואיכותיים.
זמן זה כסף ו-APPION מבינה זאת היטב. השימוש בציוד שלה מקצר את זמן עבודת הטכנאי בשטח באופן משמעותי וסופקו אינטרנשיונל גאה לייצג אותם בישראל.
*לפרטים: www.supco.co.il (מחיר מיוחד באתר לטכנאים), טל' 09-8654101      


פי.סי.חץ