מחברי צנרת ללא הלחמה

מחברי צנרת ללא הלחמה

טכנולוגיית Solderless מובילה בשוק העולמי למעלה מ-30 שנים עבור מערכות הקירור והמיזוג השונות

חברת VULKAN LOKRING מייצרת בלעדית בטכנולוגיית Solderless - חיבור צנרת ללא הלחמה של נחושת אלומיניום ונירוסטה, בתהליך נקי וללא תופעות לוואי כימיות הנגרמות כתוצאה מהלחמה רגילה. טכנולוגיה זו מובילה בשוק העולמי למעלה מ-30 שנים עבור מערכות הקירור והמיזוג השונות.
חיבור צינור ע"י LOKRING איננה רק שיטה אמינה וחסכונית של חיבור קווי קירור ומיזוג אוויר, אלא גם שיטה ידידותית לסביבה. עד עכשיו, יותר ממיליארד יח' של LOKRING הותקנו בהצלחה במגוון רחב של אפליקציות בייצור התעשייתי של מערכות מיזוג אוויר, קירור, מקפיאים ובתעשיית הרכב.
היתרון הגדול של VULKAN טמון ביכולת לחבר סוגים שונים של חומרים וחומרים זהים, ללא צורך במקום  או בציוד מיוחד, כגון: אלומיניום עם נחושת, פליז עם אלומיניום ונחושת עם פלדה, כך שמוצר זה נותן לך את היכולת לעבוד בשטח ולחבר חומרים שונים ללא כל צורך בידע או ניסיון בתהליכי ריתוך שונים. 
יצרניות רבות (OEM) החלו להשתתף בהצלחה הגוברת של טכנולוגיית ה- Solderless מאז תחילת 1980, לרבות בענף הקירור ומיזוג האוויר, ונהנות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר המושגות אך ורק על ידי חיבור של מחברי VULKAN LOKRING. את הידע שנצבר מיישמות כיום  OEMרבות בתהליך הייצור, במגוון רחב של מוצרים עבור התעשייה.
בין ה-OEM המיישמות חיבורים אלו בתהליך הייצור:
BOSCHE ,SIMENS ,WHIRLPOOL ,TECUMSEH ,HAIER ,MIELE ,BEHR,     GM,, GENERAL ELECTRIC, DAIMLER CHRYSLER , MITSUBISHI 
ועוד רבות וטובות....
תהליך וחיבור מחברי LOKRING מבוסס על טכנולוגיית החלקה כאשר תהליך חיבור הצינור מתבצע ב-4 שלבים עיקריים:
1.ניקוי שני הקצוות של הצינור מגרדים ולכלוך.
2.מריחת  מעט חומר אטימה (LOKPREP) אשר גורם לאטימה של חריצים מיקרוסקופיים הנוצרים במהלך ייצור הצינור.
3.הכנסה של המחבר וסיבובו של הצינור או המחבר על מנת ליצור שכבה אחידה על צינור.
4.לבסוף יש להכניס ולהתאים את שיניי כלי ההרכבה למחבר ה- LOKRING וללחוץ עד לקבלת מגע עם הסטופרים שעל המחבר.
חיבור הצינור מתקיים בשל הגובה הפנימי שחרוט במחברי LOKRING, ההיקף מצטמצם במידה כזאת שגורם לייצור חיבור מתכתי הרמטי וחזק. תהליך זה אינו גורם לירידה בלחץ  או צמצום נפח הזורם (הקרר) במערכת הצינורית.
מחברי LOKRING  נועדו לעבוד בתנאי עבודה של BAR 50 כאשר לחץ הפיצוץ הינו פי 4, טווח הטמפרטורה הוא 150 C עד 50-  ומגוון רחב של מחברים ישרים, מחברי T מחברי רדיוס ארוך /קצר והפחתות קוטר מקטרים של 6 מ"מ ("1/4) ועד 35 מ"מ ("3/8 1).
כל הפרמטרים האלו מעניקים יתרון גדול ומשמעותי של מחברי VULKAN על פני הלחמה, 
לא רק כאמצעי חיסכון של זמן וכסף אלה גם כהגנה על הסביבה והגנה על בריאותך, הרי 
שבזמן ההלחמה נוצרים חומרים רעילים כמו פוסגן, חומצה הידרו כלורית ועוד תוצרי לוואי (פנימיים וחיצוניים כתגובה להלחמת המתחת).
יתרון נוסף לחיבור באמצעות LOKRING הוא במקררים בייתים בהם השימוש בגז דליק מסוג R600 ובמקומות בהם יש צורך לאבטח את המקום מפני שריפה או במערכותVRF  בהן יש צורך בהלחמה עם חנקן בכל תהליך הרכבת המערכת, הרי שדבר זה גוזל זמן וכסף רב.
לפרטים נוספים ולייעוץ מקצועי ניתן לפנות לאנשי המכירות של חברת אחים פולק בטלפון 03-9191035.


פי.סי.חץ