סדרת פנסים מיוחדת לטכנאים

סדרת פנסים מיוחדת לטכנאים

פנס מגנטי גמיש, פנס מגנטי דו צדדי טלסקופי ופנס UV רב שימושי

סופקו אינטרנשיונל משיקה בימים אלו סדרה חדשה ובלעדית של פנסים בתאורת לד עם חידושים מעניינים לטכנאי הקירור שביניכם. פנס מגנטי גמיש, פנס מגנטי דו צדדי טלסקופי ופנס UV רב שימושי.
פנס מגנטי גמיש ELB904 - נפל לך בורג או כלי עבודה במעמקי המערכת? זה הפנס בשבילך: פנס לד מגנטי בעל תאורה בהירה ומוט דק וגמיש מאוד באורך 60 ס"מ, לכן מגיע לכל פינה בקלות. יתרונו הבולט הוא מגנט חזק הנמצא בקצה הפנס אשר מסוגל להרים משקל של עד 2.25 ק"ג מאחר והוא ממוקם בתוך טבעת פליז ולכן כוחו ממוקד קדימה ואינו מתמגנט לחפצים מסביב. 
דגם נוסף הוא פנס לדים מגנטי דו צדדי טלסקופי FLT3M עם קצה גמיש נפתח ל-55 ס"מ, בעל מגנטים משני צדדיו ומשמש כ "יד שלישית" בעבודה. בשני הפנסים מיקום התאורה החזקה באזור המגנט החזק הופכת אותם לכלי עבודה נוח ויעיל.
הסדרה כוללת גם פנס לדים UV רב שימושי FL6N1 עם 30 לדים. בעל שישה מצבים שונים: 1) אור בהיר ורב עוצמה ע"י 18 לדים, 2) כנ"ל מהבהב להקפאת כנף מסתובבת ולאזהרה, 3) תאורת UV כחולה ע"י 6 לדים לגילוי דליפות גז, 4) אור ירוק לחיזוק ע"י 6 לדים, 5) מצביע לייזר, 6) מצפן להתמצאות צף בנוזל. עם אפשרות לשלב בין מצבי תאורה. הפנס שוטף באור עוצמתי איזור רחב יותר ועל כן מועדף על ידי טכנאים לשימושים רבים.
טכנאים יקרים, גם הפעם תוכלו למצוא בסופקו אינטרנשיונל מוצרים חדשים בדגש על נוחות ויעילות בעבודה. למגוון פיתרונות נוספים הירשמו לאתר החברה ותיהנו גם ממחירים חסרי תקדים ומבצעים באופן שוטף.
www.supco.co.il (מחיר מיוחד לנרשמים באתר), טל' 09-8654101      
חנות המפעל: רח' האומנות 3, פולג, נתניה. 


פי.סי.חץ