פתרון גדול לקירור תעשייתי

פתרון גדול לקירור תעשייתי

WTK הציגה לראווה את יחידת מחליפי החום הגדולה ביותר שסופקה על-ידה אי-פעם

יצרנית מחליפי החום המובילה WTK רשמה לאחרונה הישג מרשים כאשר הציגה לראווה את יחידת מחליפי החום הגדולה ביותר שסופקה על-ידה אי-פעם, היחידה המסוגלת לספק תפוקת קירור של 2.1 מגה וואט ויכולות סילוק חום של 2.6 מגה וואט. לחברת WTK ניסיון עשיר ומומחיות בהתאמת פתרונות קירור מתקדמים עבור לקוחותיה ובעת האחרונה מתמחה בייצור ופיתוח מחליפי חום עבור פרויקטים גדולים מסוג זה. 
בשלוש השנים האחרונות החלה WTK, יצרנית ציוד הקירור המובילה מאיטליה, להתמחות בייצור ופיתוח פתרונות מתקדמים לקירור עבור מערכות תעשייתיות גדולות, ובחודש דצמבר האחרון, בתום תהליך מחקר ופיתוח מורכב, חשפה החברה את יחידת מחליפי החום הגדולה ביותר שסיפקה אי-פעם. 
יחידת מחליפי החום החדשה כוללת שני מאיידים וארבעה מעבים והיא מציעה יכולות קירור וסילוק חום חסרות תקדים מבחינתה.
 יחידת הענק מספקת למשתמש תפוקת קירור מרבית של 2.1 מגה-וואט ורמות סילוק חום של 2.6 מגה-וואט, במשקל כולל של 4,200 ק"ג. 
פיתוח חדשני וייחודי זה, שפותח במטה החברה באיטליה, מספק פתרון אידיאלי העונה על צרכי הלקוח. לחברת WTK לקוחות רבים מסביב לעולם וכעת מצטרפים גם לקוחות אשר דורשים פתרונות מורכבים, דוגמת אלה הנמצאים בשימוש במפעלים תעשייתיים. 
מחליפי החום המיוצרים במפעל החברה באיטליה ידועים באיכותם, אמינותם וביעילותם, על כך יוכלו להעיד אלפי לקוחות מרוצים מסביב לעולם הנהנים מיעילותם של מחליפי החום המתקדמים פרי פיתוחה. למותר לציין כי כל מחליפי החום המסופקים על-ידי החברה, לרבות מאיידים ומעבים ממשפחות תרמיל וצינורות, קואקסיאלים ופלטות, עוברים הליך קפדני ומחמיר של אבטחת איכות. 
את מוצריה האיכותיים של WTK לציוד קירור ניתן להשיג באופן בלעדי על-ידי חברת אחים פולק, המספקת ללקוחותיה מבחר עשיר של מחליפי חום פרי תוצרתה של היצרנית האיטלקית המובילה, למגוון שימושים ואפליקציות של קירור ומיזוג אוויר. ציוד מתקדם זה, מסופק ללקוחות החברה, תוך התאמה מלאה לדרישות המשתמש, וכן ליווי וייעוץ הנדסי הניתן על-ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם הכולל שירותי התקנה, תחזוקה ותמיכה טכנית. 
* לפרטים נוספים, לייעוץ מקצועי ולהזמנה, פנו עוד היום לאנשי המכירות המנוסים והמקצועיים של חברת אחים פולק בטלפון 03-9191035 או בקרו באתר החברה בכתובת www.polak.co.il.


פי.סי.חץ