תדיראן השיקה אפליקציה סלולארית להדמיית מוצרי החשמל שלה

תדיראן השיקה אפליקציה סלולארית להדמיית מוצרי החשמל שלה

מאפשרת ללקוח ליהנות מהדמיות המוצרים המוצעים ברשת חנויות תדיראן סטור בזמן אמת, עוד בהיותו בביתו!

תדיראן גרופ השיקה אפליקציה סלולארית חדשנית המאפשרת ללקוח ליהנות מהדמיות המוצרים המוצעים ברשת חנויות “תדיראן סטור- מותגי חשמל מובילים” בזמן אמת, עוד בהיותו בביתו!
האפליקציה מאפשרת הדמית החדרים על ידי צילום עצמי בבית הלקוח בשילוב מוצרי החשמל הרצויים (טכנולוגית תלת מימד מתקדמת הנקראת “מציאות מרובדת”), ובכך מאפשרת בחירה והתאמה מדויקת של המוצרים לפי טעמו וסגננו האישי של כל לקוח ולקוח.
רשת “תדיראן סטור- מותגי חשמל מובילים”, המייצגת את המותגים המובילים בעולם החשמל כגון אמנה, אמקור, AEG, דה דיטריש, בלומברג מותג היוקרה Kitchen Aid ומזגני תדיראן, מאמינה כי הפיתוח הייחודי שנעשה ביחד עם חברת סטארט אפ ישראלית, יספק ללקוח חיזוק לחוויית הרכישה של המוצרים.
הפיצ'רים הקיימים באפליקציה החדשה כוללים: אפשרות סריקת ברקוד/QR שיופיע על מוצרי החברה וקבלת מודל תלת מימד מפורט הכולל מפרט טכני של המוצר במכשיר הסלולארי;  אפשרות לקבל בזמן אמת רשימה מלאה של סניפי הרשת, כמו גם דרכי יצירת קשר עם כל סניף; "המטבח שלי" - דוגמאות למטבחים מעוצבים הכוללים את מגוון מוצרי תדיראן גרופ למטבח הביתי; מבצעים ועדכונים חמים מרשת "תדיראן סטור- מותגי חשמל מובילים" בזמן אמת.                                                                                                    
גולת הכותרת של האפליקציה היא האפשרות לסרוק מוצר בתלת מימד אל המכשיר, ועל ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה ועדכנית, המאפשרת לכל משתמש לסרוק את חדרי ביתו להציב את המוצר במיקום הרצוי בבית הלקוח האופן וירטואלי, ליצירת התאמה עיצובית מושלמת בזמן אמת!                                                                                                          
מתדיראן נמסר כי "תם עידן המדידות והתקווה ש'גם בבית זה יראה כל כך טוב'. מהיום אפשר לעצב את הבית כבר בחנות ולדעת בדיוק איך כל מוצר ייראה בחלל הפרטי שעיצבנו לעצמנו".


פי.סי.חץ