גלאי תנועה לחיסכון באנרגיה

גלאי תנועה לחיסכון באנרגיה

על כמה זמן-מזגן בעצם אנחנו משלמים סתם, מבלי שבאמת יהיה מישהו בחדר?

בחודשי הקיץ החמים ובימי החורף הקרים מפעילים את המזגן ובהחלט רואים אחר כך בחשבון החשמל הגבוה את התוצאות... אבל על כמה זמן-מזגן בעצם אנחנו משלמים סתם, מבלי שבאמת יהיה מישהו בחדר?
מסתבר שהרבה!
גלאי הנוכחות למזגן, שפותח על ידי סופקו, כולל מגן ברקים, מתח נמוך והשהייה. הגלאי מהווה פיתרון זול, זמין ויעיל. גלאי הנוכחות דואג לכבות את החשמל למזגן או לכל מכשיר חשמלי אחר כשאין תנועה בחדר במשך 15 דקות וכאשר חוזרים לחדר הוא מדליק את המזגן מחדש כך שממשיכים ליהנות מטמפרטורות נוחות. 
הגלאי החכם יודע להתעלם מחפצים הנעים כתוצאה ממשב רוח של המזגן ולא מזהה אותם כתנועה (כגון: וילונות, ניירות תלויים, עלים של עציצים וכו'), מתאים לכל סוגי המזגנים, עם או בלי שלט, אינו דורש ידע מיוחד בהתקנה, מאחר והוא אביזר "שקע תקע" המסוגל לחסוך עד 40% מחשבון החשמל ומאריך את חיי המזגן. 
הגלאי מתאים במיוחד לשימוש במוסדות וארגונים כמו בנייני משרדים, בתי ספר, בתי מלון וכו', ומהווה כלי אוטומטי רב עוצמה לחיסכון באנרגיה.
גלאי הנוכחות זמין בשני דגמים, לשקע חשמל רגיל למזגנים עד 2 כ"ס ולשקע כוח (פינים עבים) למזגנים עד 3.5 כ"ס.
אם תרצו, הגלאי מתאים גם לכל מכשירי החשמל עד A16 וניתן להשתמש בו גם לטלוויזיה, מאווררים וכל מכשיר חשמלי אחר שיש לכם נטייה לשכוח אותו דולק וכך לממן אותו גם כשאתם לא נמצאים בחדר...
מיוצר בישראל, בעל תו תקן ישראלי ו 24 חודשי אחריות.
* לפרטים נוספים: : www.supco.co.il, טל' 09-8654101      
חנות המפעל: רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה. 


פי.סי.חץ