ק.א מערכות בקרה תפיץ בלעדית את מוסיפי הלחות של Condair

ק.א מערכות בקרה תפיץ בלעדית את מוסיפי הלחות של Condair

מהחברות המובילות בעולם בייצור מערכות הוספת לחות בגדלים שונים וליישומים מגוונים

חברת ק.א מערכות בקרה בע"מ זכתה בחוזה ליבוא בלעדי של מוסיפי הלחות מתוצרת Condair. חברתCondair  השוויצרית הינה מהחברות המובילות בעולם בייצור מערכות הוספת לחות בגדלים שונים וליישומים מגוונים.
חברתCondair  מייצרת גם את מוסיפי הלחות מדגםDefensor  עם הפטנט הבלעדי לטיפול ופינוי האבנית למיכל חיצוני.
Condair  מייצרים מזה שנים רבות מגוון גדול של מוסיפי לחות בטכנולוגיית אדים חמים בעזרת גופי חימום או אלקטרודות טבולות ומגוון גדול של מוסיפי לחות על בסיס אדים קרים ע"י התזה בלחץ נמוך, התזה בלחץ גבוה ומערכות ערפול.  
מוסיפי הלחותDefensor  אשר מרתיחים את המים בעזרת גופי חימום טבולים, חוסכים בהוצאות אחזקה ומאפשרים שימוש במים "קשים" ולא מטופלים ע"י פינוי האבנית מגופי החימום למיכל חיצוני. המיכל העגול עם ציפוי הטפלון הכפול מונעים הידבקות אבנית לדפנות המיכל. הטיפול הראשון הוא פינוי האבנית מהמיכל החיצוני אשר אליו נופלת האבנית מתוך מיכל ההרתחה.Defensor  מגיע בשני גרסאות, ה-Visual  לרמת דיוק של עד 2% וה-Process לרמת דיוק של 1% בתפוקה מ 0-100% . 
מוסיפי הלחות מדגמיCondair  אשר מרתיחים מים בעזרת אלקטרודות טבולות מגיעים בדגמים וברמות שונות ליישומים שונים ומגוונים החל מסאונות רטובות, מערכות מיזוג אוויר וכו'. 
כמו-כןCondair  מיצרים מגוון רחב של מוסיפי לחות על בסיס אדים קרים לאספקת 0.5 ק"ג/ש עד 360 ק"ג/ש לתליה על קיר או להוספה לתעלות מיזוג אויר ואת מוסיף הלחות מדגםEsco  אשר מוזן ע"י קיטור ומווסת את הזרמתו לתוך תעלת מיזוג האוויר.
ברשות ק.א מערכות בקרה מגוון גדול של רגשים ובקרים מתוצרתCondair  ו-Regin  משבדיה לשימוש מגוון ולבקרת מבנה.
החברה עומדת לרשות הלקוח בכל בקשה ולכל דרישה ומעמידה לרשותו את הניסיון הרב שהצטבר אצלה בתחום הוספת הלחות ושליטה על מערכות מיזוג אוויר ובקרת מבנה.
למידע נוסף: מיכי קורן  - מנהל מכירות – 052-6108461   micky@ka-sys.co.il 
ברוך אטש – מהנדס החברה – 052-2816093   baruch@ka-sys.co.il 


פי.סי.חץ