הופעת בכורה

הופעת בכורה

המזגנים המתקדמים של סמסונג נכנסים לשוק הישראלי

אליה אומנסקי, מנהל מותג סמסונג ישראל
מהיום הראשון בו הוקמה סמסונג אלקטרוניקס היא התחייבה להפוך למובילה בכל היבט של יוזמות השוק שלה. התוצאה היא צמיחה מתמדת של המותג, סטנדרטים ללא דופי, מוצרים באיכות גבוהה ומסירות בלתי מתפשרת ללקוח.
באמצעות יצירתיות מתמדת ופיתוח מוצרים חדשניים ביותר, רכשה סמסונג לקוחות רבים ברחבי העולם. היום אנו גאים להשיק בארץ את המזגנים המתקדמים של סמסונג. המזגן הראשון של סמסונג יצא מפס ייצור עוד בשנת 1974 והיום בשנת 2012, אחרי שחברת סמסונג הפכה לאחת החברות המובילות בעולם בתחום המזגנים, היא החליטה להשיק את מזגני סמסונג גם בישראל. 
המזגנים החדשים של סמסונג הם מבעלי הטכנולוגיות המובילות בעולם ופטנטים בלעדיים להם, כגון: 
- טכנולוגיית S- Inverter של סמסונג המסייעת בהורדת צריכת האנרגיה בכ-60%.
כוחו של המנוע מסייע להשגה מהירה של הטמפרטורה הרצויה ושמירה עליה, כך שאין כמעט תנודות במידת החום/קור. דבר זה גורם להפחתת העבודה של המנוע, לתפעול שקט ולהפחתה בצריכת האנרגיה.
מערכת  Super Plasma Ion SPIמעשירה ביונים את האוויר בחלל הממוזג, מטהרת ומנטרלת אותו מפני בקטריות, חיידקים, פטריות ורדיקלים חופשיים.
כתוצאה מכך האוויר שאנו נושמים בתוך החלל הממוזג על ידי מזגן אינוורטר של סמסונג,
נקי ואיכותי יותר.
- הגנה משולשת Triple Protector: מדחס אולטימטיבי הפועל עד טמפרטורות חוץ קיצוניות של C65 המוגן מפני עומס יתר וכתוצאה מכך מהתחממות. עומס יתר עשוי להיגרם ממזג אוויר חם או נפילות מתח.
- מגן נחשולי מתח כפול מובנה מאפשר הגנה מתקדמת מפני נפילות מתח וכן מפני מתח חשמלי לא יציב, עליות או נפילות, הפסקות חשמל וכדומה.
- ציפוי אנטי חלודה : עם הזמן המעבה של המזגן מחליד ומתפרק. על מנת למנוע בעיה זו ולשמור על ביצועים איכותיים לאורך זמן, סמסונג מקפידה להגן גם על החלקים הפנימיים של המזגן בחומר דוחה חלודה.
- מערכת רב-שלבית לאספקה ושמירת האוויר הנקי בחדר: מערכת SPI- Super Plasma ion . מאוורר אנטי בקטריאלי - המאוורר מצופה בפורמולה אנטי בקטריאלית המדכאת
עובש ובקטריות למניעת ריחות רעים ולא נעימים.
טכנולוגיית Silver Nano - טכנולוגיה המשמידה 99% מהבקטריות.
ניקוי אוטומטי-  מזגן מהווה כר פורה לצמיחה של בקטריות ועובש, לכן פיתחו בסמסונג פונקציה לניקוי אוטומטי. כאשר המזגן כבוי הוא נשאר נקי על ידי פעולה מתמשכת של ייבוש החלקים הפנימיים.
פילטר Catechin – Catechin הוא מיצוי של תה ירוק המצוי בתוך הפילטרים של המזגן המנטרל בקטריות וריחות לא נעימים.
מאייד המפיג ריחות רעים - פחם אקטיבי המשולב בפילטר סופג עשן סיגריות, ריחות בע”ח ושאר ריחות שעשויים להיות לא נעימים. האוויר היוצא ממזגן אינוורטר של סמסונג הינו נקי, נעים ומרענן.
פילטר מצופה בכסף - כסף ידוע ביכולותיו האנטי בקטריאליות והסניטריות.
אינדיקטור לחיווי ניקיון הפילטר (חדש) מתריע אוטומטית במקרה ויש צורך בניקוי של הפילטר (בדרך כלל לאחר 500 שעות שימוש).
למידע נוסף: 03-9254800


פי.סי.חץ