חדש! סדרת SL500 - אוגר נתונים מתקדם עם צג למגוון רחב של אפליקציות

חדש! סדרת SL500 - אוגר נתונים מתקדם עם צג למגוון רחב של אפליקציות

לניטור, מדידה ואיסוף נתוני טמפרטורה ו/או לחות במקררים, חדרי קירור, מחסנים, מעקב טמפרטורה במשלוחים ועוד

סופקו פיתחה ארבעה דגמים חדשים מהם תוכל לבחור את המכשיר המתאים ביותר לצרכים שלך בין אם מדובר על אגירת נתוני טמפרטורה בלבד (דגם SL500T), טמפרטורה ולחות (SL500TH), טמפרטורה בעזרת רגש חיצוני מובנה (SL500XT) או בעזרת כל סוג של צמד תרמי – תרמוקאפל (SL500TC) למדידת טמפרטורה בתחום רחב של   C°2,320 +/ C°250-.
אוגרי הנתונים קטנים במיוחד ופשוטים להפעלה, כוללים תוכנה מבוססת windows פשוטה להתקנה ונוחה לשימוש, דיסק הכולל הוראות הפעלה, כבל USB וסוללה. האוגר נוטל דגימות וניתן לצפות בתוצאות ולהורידן למחשב באופן גרפי, בטקסט, לייצא אותן לדו"חות אקסל לניתוח והצגת הנתונים לפי חתכים שונים.
כל המכשירים מאפשרים קצב דגימה גמיש משניה אחת ועד 9 שעות, אגירת נתונים מתמשכת עד 43,344 דגימות, אזעקת טמפרטורה גבוהה/נמוכה והצגתם על גבי צג אלקטרוני.
סופקו הינה חברה מובילה בעולם ליצור מכשירי מדידה לתעשיית הקירור והמיזוג ומכשירי המדידה שלה נחשבים לטובים ולאמינים בעולם ומשמשים טכנאים מהתעשייה כבר למעלה מ 40 שנה. 
למידע נוסף על סדרת SL500 או על מכשירי המדידה האחרים כנסו לאתר www.supco.co.il  טל' 09-8654101, רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה.


פי.סי.חץ