מגן הברקים הטוב בישראל – זה בדוק!

מגן הברקים הטוב בישראל – זה בדוק!

נחשולי מתח נגרמים מסיבות רבות ומזיקים למכשירי החשמל היום יותר מבעבר

חברת סופקו אינטרנשיונל מייצרת במפעל בישראל בהצלחה יתרה כבר למעלה מ-20 שנה את מגני הברקים הטובים והנמכרים ביותר בארץ.
מגני הברקים מגנים על מכשירי החשמל מנחשולי מתח. נחשולי מתח נגרמים מסיבות רבות ומזיקים למכשירי החשמל היום יותר מבעבר, עקב השימוש בטכנולוגיה רגישה יותר. מגן ברקים, המחובר לשקע קרוב למכשיר החשמלי ובעל מהירות תגובה של פחות מ-5 מילי שנייה לנחשול המתח, ייתן את ההגנה הטובה ביותר מאחר ומהירות תגובה של מגן הברקים מהווה שחקן מרכזי במקרה של הגנה מנחשול מתח.
מד טמפרטורה יינתן במתנה בהצגת עמוד זה בחנות המפעל של סופקו בנתניה!
לאורך השנים פותחו בסופקו, בנוסף למגני הברקים הסטנדרטיים, סוגים שונים של מגני ברקים הנותנים מענה לבעיות שונות, כגון מגן ה-PRO המגיע עם כבל, מתאים לכל סוגי מכשירי החשמל ועוזר במקרים של התקנה קשה, שבת-פרו - מגן ברקים למקרר המגיע עם קופסת פיקוד שבת ההופכת כל מקרר למקרר מהדרין, סדרת מגני SMART למזגנים הכוללת גלאי נוכחות לחיסכון בחשמל ועוד, כאשר יש בקנה פיתוחים חדשים נוספים עליהם בטוח תשמעו בהמשך...
כל מגני הברקים של סופקו נושאים את תו התקן הישראלי, נמכרים במחיר שווה לכל נפש ובעלי התקנת שקע-תקע פשוטה ביותר. המגנים איכותיים, תוצרת כחול-לבן, אמינים ונמכרים עם אחריות לשנתיים.
למידע נוסף על מגני ברקים והדרכה כנסו לאתר www.supco.co.il (מחיר מיוחד לטכנאים באתר!) טל' 09-8654101, רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה.


פי.סי.חץ