טסקו לא תוכל להתקין מזגנים על גג הסניף החדש

טסקו לא תוכל להתקין מזגנים על גג הסניף החדש

מכה קשה לרשת המרכולים הבריטית טסקו: חברי מועצת העיר מידס שבאנגליה, מסרבים לאפשר להנהלת הרשת להתקין מערכות מיזוג ואוורור על גג הסניף החדש שפתחה הרשת ברחוב הראשי של העיירה, בטענה שמנועיהם יעשו יותר מדי רעש ויפריעו את שלוות השכנים המתגוררים מאחורי הסופרמרקט הענק, וגם של השכנים בבניינים סמוכים.

ההחלטה השנויה במחלוקת הביאה לסיומו של קמפיין ארוך ומתיש שניהלו שני הצדדים מאז פתחה "טסקו אקספרס", תת הרשת של טסקו את שעריה בתחילת השנה הנוכחית. המרכול החדש נבנה אגב על חורבות מספר חנויות ששכנו במקום ונרכשו על ידי רשת הענק.

נייג'ל ווטרסון, יו"ר ועד המאבק בירך על החלטת מועצת העיר, והדגיש כי "אין כל סיבה שתושבי האזור ובעלי העסקים באזור המרכול יאלצו לחיות תחת מטרד הרעש הבלתי נסבל. ניהלנו מאבק צודק והוגן, ואני שמח שפרנסי העיר ראו עימנו עין בעין". ווטרסון וחבריו מתנגדים בנוסף, לרעיון החלופי להציב שורה של מזגנים בקומת הקרקע בקדמת החנות, בטענה שגם כאן מדובר במטרד בלתי סביר.

אולם בעוד התושבים מברכים על המוגמר, הבהיר סטיבן לויד שרץ כעת לקונגרס מטעם המחוז, כי בעתיד הקרוב תצטרך להימצא פשרה בין שני הצדדים, שכן "אני לא רואה כיצד סופרמרקט יכול לפעול ללא מזגנים. זהו נצחון קטן בלבד לתושבים, אבל חייבים למצוא פתרון מניח את הדעת שיאפשר לטסקו לפעול כמו שצריך".

 


פי.סי.חץ