קרייר העניקה את פרס היכל התהילה השנתי למפיצים המצטיינים

קרייר העניקה את פרס היכל התהילה השנתי למפיצים המצטיינים

"שלושת הג'נטלמנים הללו הפגינו רוחב לב ומחויבות כלפי העובדים, הקהילות והלקוחות שלהם וכמובן כלפי קרייר..."

ענקית מיזוג האוויר, קירור וחימום, קרייר, העניקה את פרס היכל התהילה מטעם נשיא החברה, למפיצים הוותיקים המצטיינים לשנת 2013, בטקס שהתקיים לאחרונה בבירת ההימורים העולמית לאס וגאס.
החברה האמריקנית הוותיקה מעניקה את הפרס השנתי היוקרתי למפיצים וסיטונאים מורשים בעלי ותק של מעל 20 שנה בעבודה עם קרייר. השנה זכו בפרס טום הוקינגס מחברת הוקינס אייר קונדישנינג מאלביין, טקסס; קני לונג מלונג אייר קונדישנינג מאבון פארק פלורידה; בוב בל המנוח ממייסדי האחים בל היטינג אנד אייר קונדישנינג מהעיר דה מוינס, איובה.
"פרס היכל התהילה השנתי נוצר במטרה להעניק הוקרה רשמית למפיצי וסיטונאי קרייר אשר הפגינו לאורך השנים את דבקותם במטרה, התלהבותם, נאמנותם ומסירותם במהלך עבודתם, ואשר אימצו את פילוסופיית המנהיגות של ויליס קרייר, מייסד החברה שלנו שהמציא את מיזוג האוויר המודרני", ציין כריס נלסון, נשיא חטיבת מיזוג אוויר מסחרי בתאגיד קרייר. "שלושת הג'נטלמנים הללו הפגינו רוחב לב ומחויבות כלפי העובדים, הקהילות והלקוחות שלהם וכמובן כלפי קרייר. לכבוד הוא לנו להעניק להם את ההכרה לה הם כה ראויים".
במקביל להענקת פרס מפעל חיים, העניקה קרייר את פרס נשיא החברה ל-154 סיטונאים ומפיצים, פרס הניתן בכל שנה לאנשי המקצוע שמפגינים הלכה למעשה את מודל החברה למצוינות תפעולית, יעילות עסקית, והיכולת שלהם לספק את המוצרים הטובים ביותר ובטכנולוגיה הכי חדשנית לצרכנים.
"פרס הנשיא הינו נדבך חשוב שנועד לעודד ולהוקיר את המפיצים והסיטונאים שלנו ששוקדים ללא לאות על שביעות רצונם של הלקוחות", אמר נלסון. "הזוכים השנה בפרס סיפקו את שביעות רצונם של הלקוחות באופן מעולה, תוך אספקת ערך ללקוח וייצוג נאמן ומוצלח של המותג קרייר בקהילותיהם".
 


פי.סי.חץ