פנסוניק השיקה סדרת מזגני אינוורטר טרופיים באיחוד האמירויות

פנסוניק השיקה סדרת מזגני אינוורטר טרופיים באיחוד האמירויות

חסכוניים יותר באנרגיה ועם יכולות טיהור אוויר מוגברות

פנסוניק השיקה לאחרונה את הסדרה החדשה של מזגני אינוורטר הטרופיים דווקא באיחוד האמירויות. המזגנים הייחודיים מצוידים בשורה של תכונות חדשות ומתקדמות שנועדו לא רק על מנת לספק נוחות קירור לבתים, אלא חסכוניים יותר באנרגיה ועם יכולות טיהור אוויר מוגברות.
מערכות טיהור האוויר המתקדמות, ששולבו בתוך המזגנים, לוכדות, על-פי פנסוניק, כ- 99% מהחיידקים והמיקרו אורגניזמים המסתובבים באוויר ונפטרות מאלה שנלכדים על המשטחים ואזור הסינון. כל זאת מושג באמצעות ננוטכנולוגיה המנקה את האוויר ונפטרת מהחיידקים המזיקים שנצמדים לבדים בחלל הממוזג.
הסדרה החדשה של מזגני אינוורטר טרופיים שודרגה באמצעות הדור החדש של גלאי נפח Econavi המתוכנתים לחוש העדר פעילות אנושית בחדר ותנאי אור השמש. חיישנים חכמים אלה מתאימים את עוצמת הקירור כדי לחסוך באנרגיה בצורה יעילה תוך נוחות מרבית למשתמשים.
"האתגר העיקרי עימו התמודדנו במהלך פיתוח המזגנים החדשים, הינו הפחתת צריכת החשמל במעל 30% וזאת מבלי לפגוע באיכותם ובנוחיות של המשתמש, כאשר כל זה מושג באמצעות מגע עם כפתור אחד בלבד וללא מאמץ. זהו באמת ובתמים צעד מהפכני לאור העובדה שהמזגנים מהווים כ-70% מחשבונות החשמל במשקי הבית", נאמר בהודעה לעיתונות של פנסוניק באזור המזרח התיכון ואפריקה.
בנוסף, הסירה פנסוניק את הלוט מעל סדרת מזגנים חדשה שאינה בטכנולוגיית אינוורטר, אולם ניחנה במערכת טיהור אוויר מתקדמת שנועדה אף היא להיפטר מהחיידקים והמזיקים בחלל אותו היא ממזגת.
 


פי.סי.חץ