סמסונג אמריקה רוכשת את חברת ההפצה קוייטסייד

סמסונג אמריקה רוכשת את חברת ההפצה קוייטסייד

מסמסונג נמסר כי הכוונה היא להגדיל ולחזק את מצבת כח האדם במטרה להגדיל בעיקר את מכירות המזגנים המפוצלים ומערכות ה-VRF.

חברת סמסונג אמריקה הודיעה על רכישת Quietside Corporation, חברת ההפצה והשיווק של מערכות מיזוג אוויר, אוורור, חימום וקירור אשר היוותה את המפיץ העיקרי שלה בארה”ב וקנדה מאז שנת 1997.
פרטי העסקה טרם נחשפו בעת כתיבת שורות אלה ורק ידוע שחברת קווייטסייד תמשיך לפעול מהמטה שלה בפורת וורת אשר בדאלאס ובשאר סניפיה ברחבי צפון אמריקה תוך מתן דגש על הפצת מערכות המיזוג והקירור של חברת האם המעוניינת באופן טבעי להגדיל את נתח השוק שלה בשוק המתעורר אחרי שנים רבות של קפאון ודשדוש. מסמסונג נמסר כי הכוונה היא להגדיל ולחזק את מצבת כח האדם במטרה להגדיל בעיקר את מכירות המזגנים המפוצלים ומערכות ה-VRF.
סמסונג צופה כי הרכישה האסטרטגית החדשה תחזק במקביל את מערך המכירות שלה בשוק האמריקאי, במיוחד בכל הקשור לתחום ה-B2B (עסקים לעסקים). בתאגיד האלקטרוניקה היפני ביקשו לנצל את ההכרזה על העסקה להסרת הלוט מעל סדרת מוצרי המיזוג והקירור החדשים.
עוד נודע כי סאנג לי, מייסד חברת קוייטסייד יישאר בתפקיד מנכ”ל החברה ויהיה כפוף לחטיבת מיזוג האוויר של סמסונג. “סמסונג נרגשת מהעמקת הקשר הממושך שלה עם ‘קווייטסייד’ באמצעות הרכישה”, אמר טים בקסטר, נשיא סמסונג אמריקה. “סמסונג תמיד שמחה להביא את הצד היצירתי והטכנולוגי שלה לקהל הלקוחות ההולך וגדל שלה ואנו מצפים לעבודה פוריה עם סאנג והצוות שלה לטובת המחויבות המשותפת שלנו: הגדלת מכירות מערכות המיזוג והקירור שלה ברחבי צפון אמריקה”.


פי.סי.חץ