חטיבות מכשירי החשמל והמזגנים של LG מתאחדות

חטיבות מכשירי החשמל והמזגנים של LG מתאחדות

תאגיד LG Electronics הכריז על מהלך מפתיע לאחרונה במסגרתו יאוחדו חטיבת מכשירי החשמל הביתיים וחטיבת מיזוג האוויר ופתרונות אנרגיה לכדי חטיבה אחת שתקרא (LG Home Appliance & Air Solution H&A) (חטיבת מכשירי חשמל ביתיים ופתרונות מיזוג אוויר של LG).

Seong-jin Jo, נשיא ומנכ”ל חברת מכשירי החשמל של התאגיד הקוריאני הוותיק יעמוד בראש החברה המאוחדת, ולדבריו המיזוג בין שתי החטיבות יחזק את יכולתה של החברה לספק פתרונות כוללים למגזר הביתי המבוססים על מכשירי חשמל ומערכות מיזוג אוויר כאחד. בנוסף, מאמינים בחברה כי המהלך יסייע לחיזוק מיצובה בתחום הביזנס טו ביזנס (B2B).
Hwan-yong Noh שעמד עד כה בראש חטיבת מיזוג האוויר ופתרונות אנרגיה, יהיה ממונה על תחום ה-B2Bבחברה המאוחדת במטרה למנף את הניסיון הרב שצבר בתחום המסחרי לרבות מערכות מיזוג, קירור וחימום לתחום התעשייתי-מסחרי ופתרונות לחסכון באנרגיה המיועדים אף הם למגזר זה.
סגן הנשיא Sang-bong Lee מונה לעמוד בראש תחום האנרגיה של החברה המאוחדת, חטיבה חדשה שתושתת על שלושה נדבכים חשובים: אנרגיה סולארית, תאורה ושיטות אחסון וחסכון באנרגיה.
Juno Cho, נשיא LG Corp, חברת האחזקות של התאגיד, מונה לנשיא ומנכ”ל חברת הסלולאר של התאגיד בעקבות מעברו של ד”ר Jong-seok Park למשרה החדשה שנוצרה כמדען הראשי של החברה המאוחדת.
LG הוא התאגיד הרביעי בגודלו בדרום קוריאה, ומתמחה בפיתוח וייצור מכשירי חשמל ביתיים, מזגנים לשוק הביתי והמסחרי, מוצרי אלקטרוניקה וכימיקלים דרך מספר חברות-בנות הפועלות בכשמונים מדינות ברחבי העולם. 
החברה נוסדה בשנת 1958 בשם "GoldStar" (על ידי החברה "Lak Hui Chemical Industrial Corp"). בשנת 1974 שם החברה "Lak Hui" משתנה ל-".Lucky Co". בשנת 1995 שונה השם מ-Lucky GoldStar ל-LG. המיתוג "Life's Good" הגיע מאוחר יותר. ל-LG מפעלים ברחבי דרום מזרח אסיה, בין היתר בסין ובאינדונזיה.
 
 


פי.סי.חץ