סמסונג ו-LG השיקו את מערכות המיזוג החדשות בתערוכת AHR

סמסונג ו-LG השיקו את מערכות המיזוג החדשות בתערוכת AHR

סמסונג ו-LG אלקטרוניקס הסירו את הלוט מעל מערכות המיזוג והקירור החדשות שלהם לקיץ 2015 בתערוכת המיזוג והקירור המובילה בצפון אמריקה, AHR שנערכה לאחרונה בשיקגו, אילינוי.

LG השיקה בתערוכה המושכת עשרות אלפי מבקרים מרחבי ארה”ב, קנדה ושאר העולם, את  סדרות המולטי החדשות: Multi V 4, Multi F, Multi V. מדובר למעשה בשדרוג משמעותי של המערכות שכבר הפכו לחלק אינטגרלי מקו המוצרים של החברה הקוריאנית, הבא ליטי ביטוי בחסכון בחשמל ובפונקציות שונות שהוספו לטובת המשתמשים ונוחותם. 
מערכת Multi V 4 מצוידת במדחס המתקדם ביותר בשוק, דבר שהופך אותה לבעלות דירוג הנצילות הגבוה ביותר בצפון אמריקה. היא מתוכננת כך שתוכל לתת עד כ-50 כוח סוס, הקיבולת הגבוהה ביותר אליה ניתן כיום להגיע. בנוסף, הציגה LG לראשונה מערכת אוורור חדשנית המתחברת ל-Multi V 4 במטרה לספק אוויר צח מבחוץ אל תוך החלל הסגור והממוזג. היישום החדש מסנן את האוויר ומונע כניסת חיידקים פנימה. יש לציין ששתי המערכות זכו להתעניינות רבה במסגרת התערוכה.
סמסונג לעומת זאת, הציגה את הדור החדש של מערכות ה-(Digital Variable Multi System) DVMS, מערכות עם קיבולת של 16 טון הנחשבות למערכות בטכנולוגיית VRF הגדולות בתבל. המערכת מצויידת במדחסי האינוורטר המתקדמים של סמסונג גם הם עם הזרקת נוזל. מדחסים אלו מסוג סקרול, פועלים בתדרים עד Hz 160 ומאפשרים יעילות מקסימלית גם בתנאי טמפרטורה קיצוניים (מינוס 25 מעלות) אשר אופיינים לאזורים הקרים בצפון אמריקה. היחידות הפנימיות של ה-DVM-S קלות משקל, אפילו יותר מהיחידות של הסדרה הקודמת וקטנות ב-40% מקודמתן דבר שכמובן מקל על התקנתן.


פי.סי.חץ