האייר חשפה את המזגן המודפס הראשון בתבל בסין

האייר חשפה את המזגן המודפס הראשון בתבל בסין

 
אחרי הבתים, תכשיטים, הבגדים ואינספור פריטים אחרים, מגיע תורם של מזגנים מודפסים בתלת ממד. האייר, תאגיד האלקטרוניקה ומיזוג האוויר הסיני השיק לאחרונה בשיתוף עם חברת קווינגדו את המזגן המודפס הראשון בעולם.
המזגן החדש שהוצג לאחרונה ביריד העולמי שנערך בשנחאי עורר אומנם תשומת לב רבה במדינה המאוכלסת בצפיפות, אולם נראה שהמחיר הנוכחי: 40 אלף יואן או כ-6,395 דולר לא יהפכו את הפיתוח המסקרן למשהו שיהיו עליו הרבה קופצים בעת הנוכחית.
“כל מרכיב של מערכת המיזוג הודפס ויוצר בנפרד ואז חיברנו את הכל בקו הייצור המיוחד שהוקם לשם כך”, הסבירו בהאייר. “השיטה הזו אפשרה לנו להקפיד על הייצור ולעשות התאמה אישית לכל דגם בהתאם לצרכים ולדרישות של הצרכן. למעשה כל מזגן יוצר בקסטומיזציה וזה מה שמייקר את התהליך”.
במילים אחרות, האייר גורסת כי כל מזגן שהודפס בתלת ממד שונה כליל מרעהו. אפילו צג ה-LCD  שמציג את הטמפרטורה והפעולה שהמכשיר מבצע (חימום, קירור) שונה לגמרי בכל מזגן, ובחברה מתכוונים להוסיף בהדרגה אלמנטים נוספים שיבליטו את הייחודיות של המוצר ויצדיקו את מחירו הגבוה כמו: הוספת תמונות, קישוטים ועבודות אומנות, תאריכי נישואין וימי הולדת, ציטוטים ואלמנטים אחרים. מה דעתכם האם הייתם מוכנים לנסות את המזגן החדש במחיר הנוכחי או שמא הנכם מעדיפים לחכות כמה שנים שהמחיר יירד ושהמוצר יוכיח את עצמו? 


פי.סי.חץ