קבוצת הולדקו רכשה את חברת מיזוג האוויר לוי ובניו

קבוצת הולדקו רכשה את חברת מיזוג האוויר לוי ובניו

SE Holdco, חברת האם של Service Experts Heating and Air Conditioning, אחת מחברות המיזוג והחימום המובילות בצפון אמריקה, הודיעה לאחרונה על הרכישה הראשונה שלה לשנת 2015

אחרי שהשלימה שלוש רכישות בשנת 2014, רכשה הקבוצה את חברת לוי ובניו, חברת מיזוג אוויר ואינסטלציה שנוסדה לפני 105 שנה בדאלאס, טקסס.
“הרכישה הזאת היא מאוד משמעותית במאמץ שלנו להרחיב את הנוכחות שלנו באחד מהאזורים האורבניים בעלי קצב הצמיחה המהיר ביותר בארצות הברית, תוך תקווה להגדיל משמעותית את המכירות שלנו באזור זה”, מסר סקוט ג’יי בוקסר, נשיא ומנכ”ל סרוויס אקספרטס. “בעקבות הרכישה אנו מחויבים להמשיך להעניק את שירותי האינסטלציה שלוי ובניו מציעה מאז 1910”.
בוקסר הוסיף כי פעילות חברת מיזוג האוויר והאינסטלציה הכי ותיקה בדאלאס וסביבותיה, משתלבת היטב עם שפע השירותים בתחום המיזוג והחימום שמציעה סרוויס אקספרטס.
ברנרד לוי, הבעלים של חברת לוי ובניו ביקש להבהיר כי ההחלטה למכור את החברה “לא נעשתה כלאחר יד אלא רק אחרי מחקר מעמיק ובדיקת נאותות שנועדו לבחור את החברה הכי מתאימה להמשיך את המורשת של איכות העבודה ושירות הלקוחות היוצאים מהכלל שלנו. אנחנו בטוחים שכבר בחרנו את החברה הכי טובה בתחום, ואנו מצפים כי העובדים והלקוחות שלנו יסכימו עם הבחירה שלנו”.
לוי הדגיש למרות שינויי הבעלות, לא יחול כל שינוי בעתיד הקרוב בהנהלת וכח האדם של לוי ובניו, והחברה אפילו תמשיך לפעול תחת השם שהפך למותג כאשר ההחלטות המרכזיות יתקבלו ביחד עם הנהלת החברה הרוכשת.
Service Experts Heating & Air Conditioning מחזיקה ב-95 סניפים ונותנת מדי יום שירות למעל 2,000 בתי אב ברחבי ארה”ב. מרכזי השירות של החברה עוסקים בתיקון מערכות מיזוג אוויר, תחזוקת מזגנים ומערכות חימום, מכירות והתקנות מזגנים, ושירותי אחזקה נוספים לתחום הביתי והמסחרי כאחד.
 


פי.סי.חץ