סמסונג רוצה להתרחב בשוק המיזוג המסחרי בתאילנד

סמסונג רוצה להתרחב בשוק המיזוג המסחרי בתאילנד

חברת סמסונג מסתערת על שוק מיזוג האוויר המסחרי בתאילנד עם סדרת חדשה ממשפחת ה-DVMS החסכונית להפליא באנרגיה.

החברה היפנית הוותיקה מסרה כי בכוונתה להגדיל את המכירות שלה לפלח שוק זה לפחות ב-50 אחוז באמצעות גיוס של 50 לקוחות חדשים עד סוף שנת 2015. “תעשיית מיזוג האוויר מגלגלת כ-65 מיליון דולר בשנה ותחום המיזוג המסחרי מהווה כ-30 אחוז מכלל הענף. סמסונג מעריכה כי הסגמנט הזה יצמח השנה בשיעור של כ-20 אחוז”, אמר Chatchai Santatianant, סמנכ”ל תאי סמסונג אלקטרוניקס.
הנתונים האופימיים מתבססים על השגשוג הצפוי בתחום הבנייה לדיור ותשתיות ציבוריות בשנים הקרובות בבנגקוק ובחלקים נוספים במדינה, לצד ההתאוששות בכלכלת המדינה ובמדינות שכנות דבר שצפוי להגדיל באופן ניכר את תנועת התיירות. כתוצאה מכך ניכרת תנופת בנייה בתחום המלונאות, מרכזי קניות, מגדלי יוקרה ומגדלי משרדים, שלוש נישות גדולות של צרכני מערכות מיזוג אוויר מסחריות. 
“בשנת 2015 סמסונג תציג 23 דגמי מזגנים חדשים לשימוש מסחרי המבוססים על טכנולוגיית האינוורטר. המטרה שהצבנו לעצמנו היא הגדלת המכירות בלפחות 50 אחוז, ולשם כך גייסנו לשורותינו עוד מהנדסי ויועצי מיזוג אוויר, אנשי שיווק ומכירות. אנחנו עובדים במלוא הקיטור כדי להגדיל את המודעות למוצרים שלנו עם דגש על הסופר DVMS בקרב יזמי נדל”ן ובעלי בניינים”, הבהיר Chatchai Santatianant. 
בד בבד הגדילה סמסונג את כמות המפיצים המורשים בתאילנד וכיום היא עובדת עם 50 מפיצים בתחום המיזוג המסחרי. ראוי לציין כי מערכות המיזוג של סמסונג משרתות כבר כ-150 פרויקטים מסחריים מובילים כולל מספר מרכזי קניות ובתי מלון יוקרתיים, אוניברסיטאות, בתי חולים, בתי קולנוע ושדות תעופה.


פי.סי.חץ