“חדרי שלג” מצננים את תושבי דובאי בשיא השרב

“חדרי שלג” מצננים את תושבי דובאי בשיא השרב

בכל קיץ מנסים תושבי דובאי להימלט מהחום המעיק ולצנן את גופם כשהטמפרטורה בחוץ מטפסת מעל 40 מעלות צלזיוס.

 לעזרתם או לפחות לעזרת אלה מביניהם שידם משגת, נחלצה לאחרונה חברת דזרט סנואו שמשווקת “חדרי שלג” למכוני בריאות, מכוני יופי ובתים פרטיים. מדובר במתקנים שמייצרים שלג רך וצחור מאוויר וממים ללא קשר לטמפרטורה השוררת מחוץ להם.
בחברה מסבירים כי הרעיון נולד בעקבות מסורת סקנדינבית עתיקה לפיה אחרי בילוי בסאונה, יוצאים להתגלגל בשלג. הטמפרטורה השוררת ב”חדרי השלג” היא בין מינוס 10 למינוס 18 מעלות צלזיוס ועלות התענוג הייחודי מסתכמת בכ-109 אלף דולר ליחידה.
“המחיר דומה למחיר של מכונית מפוארת ומבחינת צריכת אנרגיה הרי שזה כמו שימוש בממערכת מיזוג אוויר גדולה. לכן, זהו מוצר בר השגה בסקטור הדיור הביתי”, אמר בן אליוט סקוט, מייסד ומנכ”ל דזרט סנואו.
חדרי השלג המיוצרים בגרמניה, משתרעים על 12 מ”ר ומייצרים לדברי סקוט שלג אוורירי ונעים בדיוק כמו המקור. ראוי לציין כי לחדרי השלג יתרונות בריאותיים מוכחים, כגון העלאת האנרגיה, שריפת שומנים, סילוק רעלים והפחתת קמטים וצלוליט. שריפת השומנים נובעת בשל העובדה שהגוף מייצר יותר אנרגיה כדי לשמור על חום.
כמובן שלקוחות החברה יוכלו לוותר על בניית סאונה לצד חדר השלג, מאחר שאם ברצונם להזיע כהוגן כל שעליהם לעשות הוא לצאת החוצה לרחובות המהבילים בחודשי הקיץ.


פי.סי.חץ