דיירקט אנרג’י רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי פנורמיק פאוור

דיירקט אנרג’י רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי פנורמיק פאוור

חברת האנרגיה הענקית, מהגדולות בצפון אמריקה, רוכשת את חברת הסטארט-אפ הישראלית, פנורמיק פאוור, המובילה בפתרונות ניהול אנרגיה, בסכום של 60 מיליון דולר.

פנורמיק פאוור שנוסדה ב-2009, תמשיך לפעול כיחידה עסקית עצמאית ותגדיל את פעילותה בישראל. עד כה פרסה החברה למעלה מ-25 אלף חיישנים ב-700 אתרים על פני 30 מדינות. 
רכישתה של פנורמיק פאוור, אשר פועלת בשיתוף פעולה עם דיירקט אנרג’י מאז 2014, יאפשר לאחרונה להציע ללקוחותיה להפחית את עלויות התפעול והאנרגיה על ידי שיפור ניצול משאבים, זיהוי תקלות מבעוד מועד, זיהוי חוסר יעילות תפעולית באתרים ובציוד ומעבר מנוהל אחזקה תגובתית לנוהל תחזוקה מונעת. כל זאת עם טכנולוגיה אלחוטית ברמת פירוט גבוהה, מבוססת ענן. 
הפתרון של פנורמיק פאוור פורץ דרך בתהליכי ניהול אנרגיה בחברות ובארגונים גדולים. הוא משלב חיישנים מיניאטוריים אלחוטיים ייחודיים מסוגם, אוסף נתונים ממעגלים חשמליים נפרדים ומספק מידע רב בזמן אמיתי לפלטפורמה אנליטית מבוססת ענן. החיישנים, לאחר התקנתם, ניזונים מן השדה המגנטי שסביב חוטי החשמל, ואינם דורשים תחזוקה, שירות או החלפת סוללה. הפתרון מאפשר למגוון רב של ארגונים עסקיים לקבל תובנות בזמן אמת למכשיריהם הסלולאריים על צריכת האנרגיה שלהם וכנגזר מכך, אופטימיזציה של פעולות, תהליכים, משאבי תחזוקה וצמצום בעלויות התפעול.
נשיא ומנכ”ל דיירקט אנרג’י, באדר חאן: “זוהי תקופה מרגשת בתעשיית האנרגיה. ראינו את ההצלחה יוצאת הדופן של פנורמיק פאוור. עם הטכנולוגיה הייחודית שפותחה על ידה תוכל דיירקט אנרג’י לספק פתרונות חדשניים אפילו יותר, כמו גם לספק פתרונות אנרגיה יעילים עבור לקוחותיה”.
יניב ורדי, מנכ”ל פנורמיק פאוור: “הרכישה תשדרג את דריסת הרגל של החברה בשוק האנרגיה בקנה מידה גדול, כיאה לחזון שלנו. בשנים האחרונות אנו רושמים ביקוש רב בצפון אמריקה, במגוון של שווקים, הן בקרב ארגונים קמעונאיים והן בקרב חברות גדולות בתחום המסחר והתעשייה. הלקוחות מוצאים את הפתרון שלנו פרקטי ויעיל בשל קלות ההתקנה שלו והתועלת הרבה שהוא מקנה בנראות לצריכת אנרגיה נקודתית בזמן אמת”.
 


פי.סי.חץ