האייר השיקה פתרונות מיזוג אוויר איכותיים בתערוכת AHR

האייר השיקה פתרונות מיזוג אוויר איכותיים בתערוכת AHR

האייר אמריקה, חברת בת של ענקית מוצרי החשמל האייר, הציגה לראשונה מספר מערכות מיזוג אוויר חדשניות ביניהן מיני מרכזים, צ’ילרים ו-VRF בתערוכת AHR שהתקיימה בחודש שעבר באורלנדו, פלורידה.

 
 
“המוצרים החדשים שהצגנו בתערוכת AHR מדגימים את המחויבות שלנו לשמש כספק של פתרונות מובילים בתחום החימום, אוורור ומיזוג האוויר”, אמר קווין דקסטר, סמנכ”ל תפעול האייר אמריקה. “האייר מציעה קשת רחבה של מוצרים להגברת תחושת הנוחות הנחשבים לחדשניים מבחינה עולמית, ועוצבו במיוחד עבור אזור צפון אמריקה”.
החברה, שבבעלותה אחד ממרכזי המחקר והפיתוח המובילים בתבל, ידועה באיכותן המעולה של מערכות מיזוג האוויר שלה, בנצילות האנרגטית הגבוהה של המערכות ובקלות היחסית של התקנתן הן במגזר הביתי והן במגזר המסחרי.
הפתרונות המתקדמים אותן חשפה האייר לראשונה בתערוכה, נמנים על משפחת פתרונות הבית החכם U+ Smart Life שפיתחה החברה, ונועדו לנטר ולשפר את איכות האוויר בחלל הביתי.
אחד הפתרונות החדשים הבולטים שהוצגו הנו משאבת חום בטכנולוגיית אינוורטר המאפשרת הקטנת חשבון החשמל בכ-50% תוך כדי שמירה על נוחות מירבית של המשתמשים. המערכות מגיעות בשלושה סוגי BTU: 9,000, 12,000 ו-19,000.
במקביל, דיווחה חברת האם המעסיקה כ-60 אלף עובדים ברחבי תבל ומחזור המכירות שלה ב-2014 הסתכם בכ-32.6 מיליארד דולר, על רכישת חטיבת מוצרי החשמל הביתיים של ג’נרל אלקטריק האמריקאית תמורת יותר מ-5.4 מיליארד דולר. בחודש דצמבר סיכל משרד המשפטים האמריקאי את מכירת ג’נרל אלקטריק לאלקטרולוקס השוודית תמורת 3.3 מיליארד דולר בטענה שהיא תפגע בתחרות.
העסקה הינה פועל יוצא של החלטת הנהלת ג’נרל אלקטריק להתמקד בעסקי הליבה שלה כגון טורבינות כוח, מנועי מטוסים וציוד לייצור נפט וגז. 
 


פי.סי.חץ