טושיבה מיזוג אוויר מרחיבה את רשת ההפצה בבריטניה

טושיבה מיזוג אוויר מרחיבה את רשת ההפצה בבריטניה

כתוצאה מהמהלך תהיה חברת אלפא המפיצה הבלעדית של סדרת SMMS-e שהושקה בתחילת 2016.

 
חברת טושיבה הודיעה על הרחבת מערך ההפצה בתחום המזגנים בבריטניה, ומינתה את חברת Alpha Air Building Management Systems למפיצה רשמית שלה בקטגוריות מזגנים מפוצלים, מערכות VRF ומשאבות חימום. כתוצאה מהמהלך תהיה חברת אלפא המפיצה הבלעדית של סדרת SMMS-e שהושקה בתחילת 2016.
SMMS-e הינה סדרת מעבים חדשה ומתקדמת בתפוקות מקסימליות של עד 210,000 BTU/h (בקירור) למעבה בודד וביעילות של COP 4.0 (לחלק מהמעבים). SMMS- e נותנת מענה מושלם למגזר הפרטי והמוסדי כאחד, כאשר השימוש המיטבי נעשה במוסדות ובמבני ציבור אשר חרטו על דגלם את נושא החיסכון באנרגיה וזאת על ידי שימוש מושכל בטכנולוגית האינוורטר. הודות למדחסים מתקדמים הייחודיים למערכת זו, מטיפוס TWIN ROTARY, ניתן להפעיל יחידת פנים אחת מתוך כל היחידות שהותקנו במערכת ה-VRF, והתוצאה היא שמירה על תפוקה של כ-5%-10% מסך התפוקה המקסימאלית של המערכת וזאת מבלי לגרום לניתוקי סרק של יחידת הפנים עקב אילוצי המערכת.
מטושיבה נמסר כי האסטרטגיה החדשה שמעניקה בלעדיות ל’אלפא’ הינה חלק מתוכנית הצמיחה השאפתנית של טושיבה במסגרתה היא מתכוונת להכפיל את המכירות שלה עד שנת 2020.   “המוצרים של טושיבה בתחום המיזוג הם יוצאים מהכלל מבחינת יעילות ואמינות. החברה היא אחת המובילות בתעשייה מבחינת אחריות ותמיכה טכנית”, אמר סטיב שואוברידג’, מנכ”ל ‘אלפא’. “אנו מאמינים שהשילוב בין טושיבה מיזוג אוויר ו’אלפא’ יעניק לצרכני הקצה פתרון מלא שיהיה קשה לנצח. משפט המפתח הוא חסכון באנרגיה וקיימות. אחרי הכל התעשייה כיום מכוונת להורדת הוצאות החשמל והקטנת טביעת הרגל הפחמנית, תוך מתן פתרון שיבטיח נוחות אקלימית מירבית למשתמשים באשר הם.
במקביל, הודיעה חברת מוצרי החשמל היפנית הוותיקה על ביצוע קיצוצים דרסטיים הכוללים פיטורי 7,800 עובדים וסגירת מפעל הטלוויזיות שלה באינדונזיה. טושיבה הוקמה לפני 140 שנה והייתה החברה הראשונה שפיתחה טלוויזיה צבעונית בשנת 1959. במסגרת תוכנית ההבראה אליה נכנסה החברה בעקבות המשבר אליו נקלעה בגין פרשת הרישום הכוזב בספרים, טושיבה מתכוונת לצמצם את פעילותה בתחום המחשבים הניידים ולמקד את פעילותה בתחומי האנרגיה והשבבים. נודע כי טושיבה מנהלת מגעים עם פוג’יטסו וחברות נוספות בנוגע לאפשרות למיזוג פעילות המחשבים שלהן.
 


פי.סי.חץ