פנסוניק השיקה סדרת  VRF Heat Recovery בצפון אמריקה

פנסוניק השיקה סדרת VRF Heat Recovery בצפון אמריקה

 

השוק הצפון אמריקאי על הכוונת של חברת פנסוניק. חברת המיזוג היפנית שהוקמה ב-1918, הציגה לאחרונה את ה-ECOi EX, סדרת VRF Heat Recovery המיועדת לשוק המסחרי ונחשבת לפתרון האידיאלי עבור בנייני משרדים, מרכזי קניות ועוד הודות לתכנון המשופר והפיכת ההתקנה לקלה וזולה יותר הודות לשימוש בטכנולוגיית ECONAVI המאפשרת  איתור אנשים ומיקומם בחלל הממוזג באמצעות חיישנים חכמים.
ה-ECOi EX מבטיחה למשתמש יעילות מירבית שמתבטאת בחסכון ניכר בחשבון החשמל של המסעדות, הדאטה סנטרים, מרכזי חינוך וישומים מסחריים נוספים שיבחרו בה. “ה-ECOi EX היא מערכת ה-VRF הכי טובה שקיימת בשוק המיזוג ואנו מאוד נרגשים להציג את המוצר שמבחינה עיצובית, פונקציונלית ואורך חיים נותן את החבילה המושלמת עבור הצרכנים”, מסר מלקולם פרסהאוד, מנכ”ל חטיבת מיזוג אוויר בפנסוניק ארה”ב. “ככל שטכנולוגית ה-VRF צוברת תאוצה בארה”ב, פנסוניק ממשיכה לעמוד בחזית של הענף ולספק מערכות שהן המילה האחרונה ונועדו לתת מענה באיכות גבוהה ללקוחות הקצה של ה-VRF”.
ECOi EX מציעה, כאמור, את פתרון HAVC אדפטיבי עבור כל פרויקטי הבנייה, וכוללת בתוכה מדחס אינוורטר בעל להב כפול ויכולת קירור וחימום עם דירוג של עד 28.5 IEER. בנוסף, טכנולוגיית Heat Recovery (מחזור חום) מוסיפה גמישות של חימום וקירור סימולנטני באמצעות צנרת קירור אחת! משמעות הדבר בפועל היא יכולת לחמם ו/או לקרר אזורים שונים בתוך המבנה בו זמנית ובהתאם לצורכי משתמשי הקצה. היחידות החדשות בסדרה נחשבות לחסכוניות במיוחד מבחינת צריכת החשמל.
כיוון ששוק ה-VRF הולך וצובר פופולריות בארה”ב, בחרה פנסוניק להציע את הסדרה החדשה עם 10 ו-12 טון קירור ובעתיד הקרוב אף תציע סדרה של עד 24 טון קירור ואפילו 30 טון קירור לטובת מיזמים מסחריים גדולים במיוחד המאפיינים את השוק הענק, תוך מתן נוחות ושליטה מירבית לצד השבתת המערכת כאשר החלל הממוזג או המחומם מתרוקן מאנשים כדי למנוע בזבוז חשמל משווע.
במגדלי המשרדים החדשים מותקנות כיום מערכות שליטה ובקרה חכמות שמווסתות את הטמפרטורה האידיאלית עבור כל חלל בנפרד בהתאם לרצון המשתמשים, וכאמור תורמות לחסכון משמעותי באנרגיה של הבניין.


פי.סי.חץ