קליימט סנטר תפיץ מוצרי חטיבת המיזוג של טושיבה בבריטניה

קליימט סנטר תפיץ מוצרי חטיבת המיזוג של טושיבה בבריטניה

מוצרי טושיבה ימכרו בסניפי החברה לצד מוצרי דייקין ופוג'יטסו שגם עמם יש לחברה הבריטית הסכמי הפצה

חברת קליימנט סנטר חתמה לאחרונה על הסכם עם חטיבת המיזוג של טושיבה, להפצת מוצרי התאגיד היפני ברחבי בריטניה. מדובר בשורה ארוכה של מוצרים המיועדים לשוק הביתי והמסחרי כאחד כולל מזגני אינוורטר, מזגנים מפוצלים ומערכות חימום מים מתקדמות, שישווקו באמצעות 46 סניפי קליימט סנטר.
מוצרי טושיבה ימכרו בסניפי החברה לצד מוצרי דייקין ופוג'יטסו שגם עמם יש לחברה הבריטית הסכמי הפצה. בקליימט סנטר צופים אגב ביקוש רב למערכת ה-VRF החדשה של טושיבה הנחשבת לסופר חסכונית, ולמערכת חימום המים החדשנית המבוססת על משאבות חום של החברה היפנית.
"טושיבה נחשבת למותג נפלא ובעל מוניטין רב בכל הקשור לאיכות ויכולת טכנולוגית של מוצריה. השילוב בין מוצרי הפרימיום החדשניים והפופולאריות של המותג הנו שילוב מנצח. מה גם שאנו מאמינים כי מוצרי טושיבה ישתלבו היטב וישלימו את קו מוצרי המיזוג שאנו מציעים", אמר איאן קרול, מנהל המכירות והשיווק של קליימט סנטר. 
"אנו מאוד שמחים וגאים בהסכם שנחתם", ציין דיוויד דאן, המנהל המסחרי של טושיבה קרייר בריטניה. "ההסכם החדש מקנה לנו הזדמנות להיחשף במלוא הדרנו ברחבי בריטניה ואירלנד, ולהגדיל את המכירות שלנו באופן ניכר הן בקרב המגזר המוסדי והן בקרב המגזר הפרטי תוך שאנו מחזקים את המותג שלנו". דאן הוסיף כי הוא מאמין בחיבור עם קליימט סנטר לאור הניסיון הרב והידע הלא מבוטל שצברו "עובדי החברה בשיווק מזגנים לאורך השנים ברחבי בריטניה, תוך מתן תמיכה טכנית מוצלחת למדי. זהו דבר מאוד חיוני בשוק המאוד מתקדם והתחרותי במסגרתו הננו פועלים".


פי.סי.חץ