בקרוב אצלנו: המקרר החכם של LG

בקרוב אצלנו: המקרר החכם של LG

מחירו לצרכן יהיה כ-3300 דולר והוא יגיע לשוק במהלך השנה הקרובה

חברת LG משוכנעת כי יש בידיה מכשיר חיוני שיהפוך בקרוב לחלק בלתי נפרד מהמטבחים ברחבי העולם. ענקית האלקטרוניקה מקוריאה השיקה לאחרונה "מקרר חכם" שמחירו לצרכן יהיה כ-3300 דולר ואשר יגיע לשוק במהלך השנה הקרובה.
המקרר החכם הוא בגדר פלא טכנולוגי בהשוואה למקררים מהדור הישן. המכשיר החדש מכיל בתוכו מערכת ניהול מזון המנטרת את מלאי המזון המצוי בתוך המקרר, עוקבת אחר תאריך התפוגה של המזון ושולחת התרעה באמצעות רשת אלחוטית FI-Wi  כאשר התאריך מגיע.
הצרכנים שעורכים קניות במכולת יכולים להיכנס למידע הזה באמצעות הסמארטפון שלהם ולקבל החלטות קנייה לפי החוסרים בבית, בזמן אמת. היישום החכם בנוי כך שביכולתו להגדיר את תאריך התפוגה של כל פריט מזון המאופסן במקרר כדי להימנע מקלקול מזון ובזבוז משווע שלא לדבר על ריחות לא נעימים.
המקרר החכם מייתר את בעליו מעריכת רשימת קניות בכך שהם יכולים לבדוק בכל רגע נתון מה מצב מלאי המזון שלהם באמצעות הטלפון הסלולארי או כל סוג של מחשב שנמצא בקרבתם.
פיצ'ר נוסף שקיים במקרר, הוא היכולת להמליץ על מתכונים בריאים בהתבסס על רשימת המוצרים שנמצאת בתוכו. המקרר החכם מציג על פי דרישה המלצות למתכונים של מזון בריא בהתאם למלאי המוצרים שבו, דבר המאפשר ללקוחות שימוש מושכל יותר במקרר.


פי.סי.חץ