כמות שיא של מבקרים ושטחי תצוגה נרשמו ב-AHR Expo

כמות שיא של מבקרים ושטחי תצוגה נרשמו ב-AHR Expo

המוטיב ששלט בתערוכה היה החיסכון באנרגיה, שימוש במערכות ידידותיות לסביבה והניסיון למזער את הנזק הסביבתי

תערוכת מיזוג האוויר, קירור וחימום הבינלאומית (AHR Expo), שנערכה בחודש שעבר בשיקגו, שברה שיאים חדשים מבחינת כמות המשתתפים ושטח התצוגה.
התערוכה ה-64 שנערכה במרכז הכנסים, מקורמיק פלייס בעיר הרוחות, משכה אליה 40 אלף מבקרים לעומת כ-38,500 אורחים שפקדו את התערוכה שהתקיימה בשנת 2008 בניו יורק. בנוסף, נטלו חלק באירוע כ-18 אלף מציגים הנמנים על 1968 חברות מיזוג, קירור וחימום מ-35 מדינות (כמות שנפלה במעט מכמות השיא של 1989 שנרשמה לפני שש שנים), ואשר הציגו על שטח של כ-430 אלף רגל מרובע. מדובר בעלייה של 5 אחוז לעומת התערוכה שהתקיימה בשיקגו בשנת 2006.
המוטיב ששלט בתערוכה, הנחשבת לחלון הראווה של תעשיית מיזוג האוויר האמריקנית, היה החיסכון באנרגיה, שימוש במערכות ידידותיות לסביבה והניסיון למזער את הנזק הסביבתי שנגרם כתוצאה מהפעלת מערכות הקירור והחימום שעושות את חיינו לנוחים כל כך.
Midea למשל, אשר לאחרונה נכנסה לשוק הישראלי, חשפה לראשונה מערכת מיזוג אוויר היברידית. מדובר במערכת מיני מרכזית המשתמשת באנרגיית השמש לצורך הפעלתה, ומתיו ג'יורדנו, מנהל חטיבת המזגנים הביתיים של החברה בצפון אמריקה, מסר כי על בסיס טכנולוגיה מתקדמת זו מפתחת Midea סדרה חדשה של מוצרים בהם מטהרי אוויר.


פי.סי.חץ