קרייר ומידאה יקימו ביחד מפעל לייצור מזגנים בהודו

קרייר ומידאה יקימו ביחד מפעל לייצור מזגנים בהודו

יצרנית המיזוג הסינית תחזיק ב-60 אחוז מהבעלות על המיזם המשותף

קרייר ומידאה הכריזו על הקמת מפעל לייצור מזגנים ומערך שיווק והפצה משותף בהודו. בהודעה לעיתונות נמסר כי יצרנית המיזוג הסינית תחזיק ב-60 אחוז מהבעלות על המיזם המשותף שייצא לדרך במרוצת השנה הנוכחית, ואילו שותפתה האמריקנית תסתפק ב-40 אחוז הנותרים.
מידאה נחשבת ליצרן המזגנים המוביל בעולם לשוק הביתי ואילו קרייר נחשבת למובילה העולמית בפתרונות חימום, מיזוג אוויר וקירור לשוק המסחרי וביתי. המיזם החדש מצטרף לשורה של מיזמים דומים של שתי החברות בסין, מצרים, ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה.
הפרויקט המשותף בהודו יתמקד בעיקר בייצור ושיווק של מערכות מיזוג אוויר למגזר הביתי בהודו, וצפוי לחזק משמעותית את הנוכחות של שתי החברות באחד השווקים היותר משגשגים וחשובים כיום בתבל.
"המיזם המשותף הנו נקודת ציון משמעותית במערכת היחסים המצליחה של קרייר עם מידאה, ומהווה הזדמנות ייחודית למנף את החוזקות של שתי החברות בתחום המיזוג הביתי במטרה להגדיל את סיכויי הצמיחה שלנו בהודו", אמר ג'ררד דרניס, נשיא ומנכ"ל תאגיד UTC, חברת האם של קרייר. דרניס הוסיף כי קרייר שומרת לעצמה את הזכות לפעול בנפרד בתחום הפתרונות לשוק המסחרי בהודו באמצעות חברת הבת קרייר הודו.


פי.סי.חץ