הסתיים קורס להכשרת מפיצים ומשווקים באקדמיית המיזוג של LG בעמאן

הסתיים קורס להכשרת מפיצים ומשווקים באקדמיית המיזוג של LG בעמאן

זהו הקורס הראשון של אקדמיית מיזוג האוויר, המיועד לאישים במערך השיווק והמכירות של הענף

קורס ייחודי להכשרת מפיצים ומשווקים, הסתיים לאחרונה באקדמיית המיזוג של LG בעמאן, ירדן. הקורס המאוד אינטנסיבי, נועד לדברי הנהלת החברה הקוריאנית, כדי להעביר מידע מקצועי וטכני חשוב ולהעשיר את הידע של מי שאמורים לשמש כחוד החנית בשיווק מערכות המיזוג של LG בירדן.
זהו הקורס הראשון של אקדמיית מיזוג האוויר שהוקמה בשנת 2010, המיועד לאישים במערך השיווק והמכירות של הענף. על חניכי הקורס נמנים מנהלי מכירות, מנהלי מוצרים ואנשי מכירות מרחבי הממלכה ההאשמית. החניכים קיבלו במסגרת ההכשרה, הדרכה מזורזת בנוגע למושגים טכניים בסיסיים בתחום החימום והקירור, לצד העשרת הידע שלהם בכל הקשור למערכות המיזוג והקירור אותם הם אמורים לשווק ולמכור ללקוחותיהם.
"הקורס הוא מרכיב חשוב באסטרטגיה העסקית של LG הרואה חשיבות רבה בשיפור המיומנויות המקצועיות של המפיצים והמשווקים שלנו באשר הם. אנו משוכנעים שאם אותם אנשי מקצוע האמונים על השיווק הישיר של המוצרים שלנו, יכירו היטב את המערכות שלנו ויאמינו בהן, הדבר ישתקף במגע שלהם עם הלקוחות שלהם ו-LG כמובן תצא נשכרת מכך בטווח הקצר והארוך בהיקף המכירות שלה", הסביר מהנדס חוסאם אביני, מנהל אקדמיית המיזוג של LG.
מאז שהוקמה האקדמיה, הוכשרו בשורותיה מעל אלף איש בהם סטודנטים ומהנדסי מיזוג אוויר, קבלני, יועצי ומתקיני מיזוג אוויר מירדן ומדינות נוספות באזור.


פי.סי.חץ