פנסוניק השיקה את מזגן האינוורטר הטרופי הראשון בעולם

פנסוניק השיקה את מזגן האינוורטר הטרופי הראשון בעולם

תוכנן במיוחד להתמודד עם האתגרים האקלימיים של המזרח התיכון

פנסוניק הסירה לאחרונה את הלוט מעל מזגן האינוונטר הטרופי הראשון בעולם, אשר תוכנן במיוחד להתמודד עם האתגרים האקלימיים של המזרח התיכון.
סדרת המזגנים החדשה צוידה במדחסי אינוורטר חכמים, חזקים, מהירים וחסכוניים במיוחד באנרגיה. הסדרה, שערוכה להתמודד עם הטמפרטורות הגבוהות של המזה"ת, מוצעת בתפוקה של 18,000-27,000 BTU בהתאם לצרכי הלקוחות.
יתר על כן, מערכת הבקרה האלקטרונית השולטת על מהירות המדחס, עושה זאת בצורה אופטימאלית ואשר מאפשרת חיסכון בקירוב לכ-30% בצריכת החשמל בהשוואה לדגמים שאינם ממשפחת האינוורטר. שלא לדבר על כך שרמת הבלאי והשחיקה של המזגנים החדשים נמוכה יותר ובקרת הלחות יעילה ואפקטיבית יותר מהדגמים הקודמים של פנסוניק.
"הסדרה החדשה תואמת את המטרה שהצבנו לעצמנו: להפוך לחברה הירוקה החדשנית מס' 1 בתעשיית האלקטרוניקה עד 2018. הדגמים החדשים הללו לא רק שישדרגו את הנוחות של הצרכנים שלנו אלא גם יסייעו בהקטנת חשבונות החשמל שלהם ויעודדו אותם לחסוך באנרגיה ולתרום לסביבה. בנוסף, אנו מאמינים שהסדרה החדשה תתרום משמעותית לנפח הפעילות שלנו בשוק המזגנים האזרוי", אמר נורי הרו אוהרה (Nuri Hero Ohara), מנהל מחלקת המכירות של פנסוניק המזרח התיכון הממוקמת בערב הסעודית.


פי.סי.חץ