פוג'יטסו השיקה תוכנית הדרכה אונליין בתחום ה-VRF

פוג'יטסו השיקה תוכנית הדרכה אונליין בתחום ה-VRF

אקדמיות המיזוג מעבירות קורסים והשתלמויות שנועדו לאנשי מכירות, קבלני מיזוג אוויר, מתקינים, משווקים, אדריכלים ומהנדסי מיזוג

חטיבת מיזוג האוויר של פוג'יטסו השיקה לאחרונה תוכנית הדרכה אונליין בתחום ה-VRF כהכנה להשתלמות המעשית המוצעת למעוניינים באקדמיות המיזוג שלה בפיירפילד, ניו ג'רסי וברבנה, אלבמה.
"החלטנו להרחיב את ההכשרה שאנו נותנים בתחום ה-VRF למתקינים, קבלנים ומהנדסי מיזוג אוויר במטרה למקצע את הנושא, להדריך ולהכשיר את אנשי בכל הקשור לתקלות אפשריות ואבחון בעיות שעלולות להתעורר במהלך התקנתן של המערכות הללו", הסביר רוי קוקזורה, סמנכ"ל בכיר בפוגיטסו אמריקה.
אקדמיות המיזוג של פוג'יטסו מעבירות קורסים והשתלמויות שנועדו לאנשי מכירות, קבלני מיזוג אוויר, מתקינים, משווקים, אדריכלים ומהנדסי מיזוג. תוכנית הלימודים כוללת לרוב היכרות מעמיקה עם פתרונות המיזוג והקירור של החברה היפנית, עם הציוד והרכיבים ועם אלמנטים נוספים בכל הקשור לתכנון ועיצוב.
מועמדים המעוניינים לעבור הסמכה בתחום ה-VRF שעלותה 800 דולר ואשר מתבצעת במשך 3 ימים כאמור באקדמיות המיזוג של פוג'יטסו בניו ג'רסי ואלבמה, נדרשים לעבור השתלמות אונליין חינם אין כסף בטכנולוגיית ה-VRF באתר החברה: airstage.fujitsugeneral.com/training.htm.


פי.סי.חץ