וולטס כבשה לראשונה את שוק מיזוג האוויר ההודי

וולטס כבשה לראשונה את שוק מיזוג האוויר ההודי

חברת וולטס חוללה מהפך והותירה לראשונה מאחור את מתחרותיה הדרום קוריאניות

על-פי מחקר שפרסמה לאחרונה חברת נילסן, החברה שנמנית על קבוצת טאטא, כבשה את שוק מיזוג האוויר ההודי עם נתח שוק של 20.6%. במקום השני דורגה LG הודו עם 15% נתח שוק ואילו סמסונג הסתפקה במקום השלישי עם 12%.
וולטס שסיימה את הרבעון הראשון של 2011 עם נתח שוק של 15.7% סיימה את הרבעון האחרון אשתקד עם 14.9%. בחודש יולי האחרון הגיעה וולטס לשיאה  עם נתח שוק של 21% ואת הרבעון השלישי סיימה כאמור עם 20.6%. LG לעומת זאת שהחלה את הרבעון הראשון של 2012 עם נתח של 28.8% וסמסונג שרשמה באותה תקופה 21.4%, ספגו מפלה צורבת דווקא בשיא העונה.
מסמסונג נמסר כי הסיבה לירידה התלולה היא היציאה מתחום מזגני החלון וההחלטה להתמקד בנישת המזגנים המפוצלים שהוכיחה את עצמה מבחינה כלכלית. לראיה, טוענים בחברה כי חלקה בכלל שוק המיזוג בהודו הסתכם בשמונת החודשים הראשונים של השנה ב-19.9%. מ-LG הודו נמסר כי הנתונים של נילסן אינם בהכרח משקפים את המציאות וכי נתח השוק שלה באוגוסט עמד על 19.4%.
Pradeep Bakshi, סנכ"ל התפעול בוולטס ציין כי "החברה גדלה בתחום הקירור והמיזוג ב-20% מבחינה כמותית ובכ-30% מבחינת ערך בקיץ. הגידול הוא פועל יוצא של פעילות שיווק אגרסיבית שהתחלנו בה ששה חודשים קודם לכן והבהירה שהמזגנים שלנו מתאימים לכל מזג אוויר. אנו שמחים שהקמפיין הצליח ובכוונתנו לשמור על המקום הראשון בשוק במשך זמן רב".


פי.סי.חץ