פיתוח כחול לבן לחימום הבית ללא ייבוש האוויר

פיתוח כחול לבן לחימום הבית ללא ייבוש האוויר

מחמם טורבו הוריקן בעל גופי חימום קרמיים היוצרים תחושת חום נעימה ומלטפת

חברת יוסף חיים יבוא ושיווק, המשווקת את המותג גולד ליין, השיקה מחמם טורבו הוריקן בעל גופי חימום קרמיים היוצרים תחושת חום נעימה ומלטפת.
מדובר בפטנט כחול לבן הכולל מכשיר חימום קרמי ומכשיר אדים קרים, אינו מייבש את האוויר בחלל החדר, בטיחותי לשימוש בחדרי ילדים כולל מנגנון המנתק את פעולת המכשיר בעת נפילה ובעל אמצעים חסכוניים בחשמל.
בנוסף, הטורבו הוריקן ניחן בשליטה ובקרה על הטמפרטורה הרצויה בחדר, מחמם במהירות וחסכוני בחשמל-בעת כיוון לרמת טמפרטורת החדר ובעל וסת לכיוון קצב יציאת האדים הקרים מהמכשיר. המוצר הנו דו שימושי – ניתן להפעיל בנפרד את מכשיר החימום מערכת האדים, ניתן להפעלה עם שעון שבת, בעל לוח פיקוד דיגיטאלי המופעל גם באמצעות שלט רחוק, צידוד לימין ולשמאל לפיזור חום אופטימאלי וטיימר לכיבוי אוטומטי עד 8 שעות.
פיתוח המוצר הנחשב לשקט במיוחד, קל ונוח לשימוש ותפעול, אינו תופס מקום רב ובעל עיצוב חדשני- ערך למעלה משלוש שנים בהשקעה של למעלה מ- 800 אלף ש"ח ונרשם כפטנט רשום.
מנשה חיים, סמנכ"ל חברת יוסף חיים: "בשנים האחרונות השקנו את מאוורר העל טורבו הוריקן, לאור ההצלחה חשבנו לפתח מוצר חימום לחורף שישלב בתוכו פתרונות יצירתיים ואפקטיביים. ערכנו קבוצת מיקוד ונוכחנו לראות שבעת רכישת מוצר חימום קיימות חששות בטיחות, תחושת חנק של אוויר חם, זלילת חשמל, עיצוב ונפח המוצר. בנוסף, טענו הצרכנים כי בעונת החורף רובם משתמשים במכשיר אדים קרים או מתקני לחות שונים בכדי להפיג את תחושת היובש באוויר. מיד התחלנו לחשוב איך ניתן לפתח מוצר הפותר את החששות הללו וכך יצרנו את מחמם העל טורבו הוריקן WINTER. מדובר במוצר ייחודי שטרם נראה כמותו".


פי.סי.חץ