המועצה האזורית מנשה זכתה בחמישה כוכבים  באחזקת מקלטים

המועצה האזורית מנשה זכתה בחמישה כוכבים באחזקת מקלטים

המועצה האזורית מנשה זכתה בחמישה כוכבים בתחרות אחזקת מקלטים ציבוריים שערכה המועצה לישראל יפה.

 מדובר בציון הגבוה ביותר בתחרות. בנוסף זכו המקלטים  בקיבוץ גן שמואל במקום הראשון מבין המקלטים הציבוריים במועצות האזוריות. הקריטריונים שנבדקו נוגעים לאחזקת ותחזוקת מקלטים, בהם: חזות פנימית,חזות חיצונית, אמצעי כיבוי, מערכת תקשורת, שירותים, נהלי כניסה למקלטים ותאום עם פיקוד העורף. הטקס בו הוענק האות היוקרתי לנציגי המועצה התקיים בשבוע שעבר במבנה המועצה לישראל יפה בתל אביב בהשתתפות נציגי צה”ל והמועצה לישראל יפה.
המקלטים במועצה מתוחזקים על ידי החברה כלכלית. האחראי על התחום הוא המפקח על האחזקה בחברה רמי עייני. עזרא סידרנסקי מנכ”ל החברה הכלכלית: “המועצה יזמה תוכנית רב שנתית לשיפוץ המקלטים בכל היישובים. אנו מטפלים בכל מקלט מא’ עד ת’ ומשפצים מידי שנה מספר  מקלטים “. 
מנהל מחלקת הביטחון אורי בן יהודה:” אנו גאים על הזכייה ומודים לכל הגורמים השותפים לה במועצה, קיימת חשיבות עליונה במוכנות מיטבית של העורף לשעת חירום ואחזקת מקלטים היא נדבך חשוב בכך”. 
ראש המועצה אילן שדה:” בכל עת יש צורך חשוב באחזקה מיטבית של מקלטים, כל שכן בשנה כזו בה התקיים מבצע צוק איתן, אשר במסגרתו נדרשו התושבים לרדת למקלטים. אנו נוסיף להשקיע רבות במוכנות לשעת חירום ובכלל זה באחזקת ושיפוץ מקלטים“.


פי.סי.חץ