החום בוטל:

החום בוטל:

טיפים לרכישת מאוורר

ימי החמסין הלוהטים ללא ספק מסמנים באופן רשמי את תחילתו של הקיץ. ככל שהטמפרטורות יעלו, כך יעלה הצורך שלנו בבילוי לצד המאוורר 24/7. אז רגע לפני שנכנסים לשיא הקיץ, להלן מספר טיפים לצרכנות נבונה בנושא מאווררים.
מהות השימוש - האם המאוורר מיועד לחדר השינה? אם כן, כדאי לבחור מאוורר שכולל מצב שינה, שפעולתו חרישית ושכולל טיימר ושלט לכיבוי מרחוק, ובכל מקרה למצב שינה, עדיף מאורר שיפזר את האויר אך לא האופן ישיר לגוף. אם המאוורר מיועד לחלל גדול כגון סלון - אז יש לבחור מאוורר עם להבים גדולים ורחבים במיוחד. אם המאוורר נרכש במטרה “לתגבר” מזגן, אז מומלץ דווקא מאורר רצפה, אותו מכוונים כך שיפזר את האוויר מהרצפה כלפי מעלה.
גודל החלל - חשוב מאד להתאים את המאוורר לגודל החלל. ככל שהחלל גדול יותר יש צורך במאוורר בעל להבים גדולים ורחבים, ויש בשוק אף מאווררים עם להבים כפולים.
התאמה אישית – מבחינת גובה, מהירות הפעלה, מצבים (רגיל, שינה, טבעי), כיוון המאוורר וניידותו. כל אלו יאפשרו לכם חווית שימוש נוחה ויעילה, בדיוק בהתאם לצרכים שלכם. כיום, ניתן למצוא בשוק מאוורר בעל 3 מצבי הצבה - עומד, רצפתי ותליה, שעשוי להוות פתרון במכשיר אחד לשלל צרכים ומצבים.
שקט - מומלץ לנסות ולהפעיל את המאוורר טרם רכישתו, ולוודא שאינו מרעיש במיוחד.
להבים - שימו לב למספר הלהבים וכן לחומר ממנו מיוצרים הלהבים. להבי מתכת או להבי פוליפרופילן יהיו חזקים ועמידים לאורך שנים.
יציבות - בדקו שהמאוורר יציב מספיק, כך שלא ייפול ויהווה סיכון ואף ייהרס בקלות.
צידוד לצדדים - אמנם רוב המאווררים כוללים באופן טבעי צידוד ימינה ושמאלה, אך וכדאי לרכוש מאוורר הכולל OSC - תנועות אוורור בזוית, הכוללים גם תנועה מעלה ומטה, להרחבת טווח האזור המאוורר.
בטיחות - יש לוודא שהמאוורר בעל רשת תקנית, המוגנת מפני החדרת אצבעות לתוכה. הדבר חשוב במיוחד, אם המאוורר מיועד לחדרי ילדים, או למקום בו יש ילדים, במקרה שהשימוש הוא לחדר ילדים, יש להימנע מאוויר ישיר לעבר הילדים, ולדאוג לפיזור ותנועת אויר בחדר.
יצרן - חשוב, כמו בכל מכשירי החשמל, לקנות מאוורר של חברה אמינה ומוכרת שמעניקה אחריות למוצרים ושירות תיקונים וחלפים למקרה הצורך. 
הטיפים באדיבות יוסי כהן, סמנכ”ל תפעול שריג אלקטריק, יבואנית מאווררי Monster.


פי.סי.חץ