הקץ לנפנופים: ברימאג משיקה מאוורר למנגל

הקץ לנפנופים: ברימאג משיקה מאוורר למנגל

חברת ברימאג, המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי חשמל לבית ולמטבח, משווקת בימים אלו מכשיר חדשני -מאוורר למנגל, המאיים להכחיד את “הספורט הלאומי של ישראל”, נפנוף מעל המנגל.

 
מדובר במאוורר נייד, קומפקטי ומעוצב, הנצמד בצורה בטיחותית למנגל או לכל אמצעי הבערה אחר, ללא צורך במגע יד אדם. המכשיר מצויד במנוע עם מהירות משתנה המאפשר שליטה מלאה בכמות האוויר המועברת לאש. בזכות השליטה המקסימאלית, מתאפשרת הצתת אש במהירות, תוך פחות מעשר דקות. בנוסף, נחסך הצורך לעמוד ליד המנגל ולנפנף ממושכות להבערת אש. 
המאוורר למנגל מייתר את השימוש בחומרים בעירים כנפט או בנזין ומספק כמות גדולה של אוויר במהירות נמוכה, ללא פיזור אפר בכל מקום, וכך מושגת גם תרומה להפחתת זיהום האוויר ושמירה על סביבה נקייה וידידותית. 
המכשיר החדש אף מאפשר בקרת טמפרטורה מושלמת לצלייה, המבטיחה שהארוחה תוגש בדיוק במידת העשייה הנכונה. 
המאוורר מתחבר למנגל באמצעות מלקחיים קפיציות, המסוגלות לעמוד בעומסים כבדים ופעילותו בטיחותית מאוד, כך שאין צורך לעמוד ליד המנגל ולנפנף. המכשיר עוצמתי, עמיד, קל לשימוש ותפעול ומעוצב בצורה מודרנית. 
המכשיר עשוי פלדת אל-חלד שאינה מתחממת ועמידה בשימוש ממושך. מבנה המכשיר, עם צוואר ארוך ומתכוונן, מאפשר למקם אותו בכל מקום ובכל זמן בעבור מגוון רחב של שימושים. המאוורר למנגל ניתן לאחיזה מושלמת באמצעות ידיות ארגונומיות, הממוקמות מחוץ למנגל ואינן מתחממות גם בבעירה העוצמתית ביותר. המכשיר מצויד בסוללה שניתנת להחלפה או להטענה בקלות, באמצעות מטען ביתי הקיים בבית וברכב. 
ניתן להשתמש בפתרון בכל עת שמעוניינים להבעיר אש כמו למשל בעת הדלקת אח מבוערת, מדורה, מתקני עישון, תנור עצים וכדומה. 
אבינועם כהן, סמנכ”ל שיווק בחברת ברימאג: “גם החובבים המושבעים ביותר של “על האש”, אינם מחבבים את העמידה הממושכת מעל המנגל, תוך ספיגת ניחוחות עשן שדבקים עוד שעות רבות לבגדים, מה גם שמדובר בעבודה משעממת ומעייפת. המאוורר למנגל בעצם חוסך את כל הטרדה הקשורה בנפנוף מעל המנגל, הוא ידידותי לסביבה ולמשתמש ומשאיר רק את הכיף וההנאה שיש באכילת בשר “על האש”.
עוד הוסיף כהן: “אין ספק שמדובר פה בפריצת דרך של ממש, מסוג הדברים שעליהם אומרים: “איך לא חשבו על כך קודם? “.
להשיג בחנויות המובחרות וברשתות החשמל המורשות.
 
 


פי.סי.חץ