מאוורר תעשייתי: הפתרון האידיאלי לאוורור עסקים

מאוורר תעשייתי: הפתרון האידיאלי לאוורור עסקים


מחפשים פתרונות אוורור לעסקים שיהיו גם בטוחים וגם שקטים? עכשיו אתם יכולים להינות מכל היתרונות במוצר אחד שהוא מאוורר תעשייתי. 
מאוורר תעשייתי הוא מוצר שקט, אמין, חסכוני מבחינת צריכת החשמל ולא פחות חשוב - בטוח. 
עם זאת, לעסקים נדרשים מאווררים חזקים יותר מאשר מאווררים ביתיים וכדאי לרכוש את הטובים ביותר.
כיום ניתן להשיג מאווררים תעשייתיים במגוון סוגים: מאווררי תלייה, מאווררי עמוד עם צידוד ועוד, בהתאמה לסוג העסק שיש לכם: בית קפה, מפעל או סככה חקלאית. בואו להכיר את המוצר שיעשה לכם קר בלב וקל בכיס: המאוורר התעשייתי. מאוורר זה מתאים למגוון של צרכים תעשייתיים ולכן יש לבחור בין הסוגים השונים: מאוורר מסוג תלייה או מאוורר מסוג עמוד.
מאווררים תעשייתיים כיום, הן מאווררי תלייה והן מאווררי עמוד, מגיעים במגוון של גדלים (בין 45 ל-70 ס”מ) והם בטוחים במיוחד: הם כוללים רשת מתכת חזקה שמגינה על עובדיכם בכל מגע עם המאוורר, בעיקר באמצעות האצבעות. כיום המאווררים כוללים אפשרות לצידוד, כנפיים רחבות שמבטיחות פעולה שקטה, 3 מהירויות עבודה והם קלים לתפעול. כל המאווררים מקנים אחריות של שנה וזמן אספקה מהיר: בין 3 ל-7 ימי עבודה.
עם זאת, יש הבדלים בין מאווררי תלייה למאווררי עמוד: מאווררי תלייה מתאימים להתקנה במקום יציב וקבוע וכוללים זרוע תלייה. התקנתם של מאווררי תלייה נחשבת לקלה במיוחד. לעומתם, מאווררי עמוד כוללים מוט טלסקופי ויש להם אפשרות לכיוון אנכי. מאווררים אלו הם ניידים וקלים להזזה.
אמנם ההיצע רב אך אין לכך כל השפעה על המחיר. למעשה, רכישת מאוורר תעשייתי היא הוצאה חכמה שמחזירה את עצמה במהירות בתנאי שהיא נעשית בחוכמה, כלומר בהתאם למטרות ולצרכים של העסק שלכם. למשל : גודל החלל בו יפעל המאוורר ועוד.


פי.סי.חץ