אידאל רכשה את  חברת אמקור אנרגיות סולריות

אידאל רכשה את חברת אמקור אנרגיות סולריות

אידאל מייצרת מגוון רחב של דודי שמש וחשמל בנפחים מיוחדים, החל מ-30 ליטר ועד 300 ליטר

הסכם רכישה נחתם לאחרונה בין קבוצת אידאל וחברת אמקור אנרגיות סולריות. הרכישה שהושלמה מציבה את אידאל בחזית העשייה הסולרית בארץ, כאשר היא מחזיקה כיום כ-30% מנתח השוק הישראלי.
אידאל הינה קבוצה ותיקה העוסקת בשיווק מערכות סולריות מזה שנים רבות, בשנת 2004 התאחדה עם חברת אנרגון ובשנת 2008 הקימה הקבוצה מפעל חדש ומודרני לייצור דודי שמש וקולטים בירושלים.
מיכאל ריינר, מנכ"ל קבוצת אידאל: "רכישת אמקור אנרגיות סולריות מרחיבה משמעותית את פעילותה של קבוצת אידאל, הופכת אותה לגוף הגדול ביותר בישראל בתחום פעילותה ותאפשר לה להמשיך בהצלחתה בחדירה לשווקים בינלאומיים".
חברת אידאל משווקת ומייצרת את מוצריה תחת התקינה המחמירה של מכון התקנים הישראלי  ISO 9001. אידאל מייצרת מגוון רחב של דודי שמש וחשמל בנפחים מיוחדים, החל מ-30 ליטר ועד 300 ליטר. הדודים מיוצרים בשני סוגי ציפויים ועל פי צרכי היישום וההשתלבות במערכות: ציפוי אמייל וציפוי מיילטון. באידאל מיוצרים גם דודים מחליפי חום המיועדים למערכות סגורות ומרכזיות. מחברת אידאל ניתן לרכוש דודי חשמל ייחודיים וייעודיים הנותנים מענה למשרדכם, מעבדות ובתי עסק הצורכים כמויות קטנות של מים חמים במשך מספר רב של פעמים לאורך היום. במקביל, הכריזה אידיאל כי בכוונתה להקים בארץ מפעל חדש לציפוי דוודים באמאייל במטרה  להרחיב את פעילותה בשוק הבינלאומי. 


פי.סי.חץ