נאחז באוויר

נאחז באוויר

טכנולוגיית אוורור חדישה מפחיתה עלויות ומגבירה את הנוחות והיעילות בסביבת העבודה

שירי זוהר ויחיאל לנצקורן
בשווקים רבים אופי התחרות יוצר מצב בו מנהלים נדרשים לחשוב על פתרונות יצירתיים להפחתת עלויות והעלאת יעילות העבודה. אי נוחות סביבתית של העובדים היא אחד הגורמים המרכזיים בהורדת תפוקת העבודה. 
בחלק גדול ממקומות העבודה, עובדים שוהים בחללים גדולים ובלתי ממוזגים. העובד נאלץ להתמודד עם סביבה חמה מאוד בקיץ וסביבה קרה מאוד בחורף ותפוקתו, כפועל יוצא, יורדת.
במטרה ליצור סביבת עבודה נוחה יותר מתקינים מאווררים תעשייתיים שונים אך התוצאה המתקבלת היא רעש חזק, רוח ממוקדת לאזור אחד וצריכת חשמל גבוהה, פתרון זה מגדיל את עלויות התפעול ולא תורם להגברת היעילות.
אקון טק, יבואנית מערכות מיזוג מבית מיצובישי אלקטריק, זיהתה את הצורך למתן פתרונות אוורור יעילים והחלה ביבוא של מאווררי ענק ייחודיים של חברתBIGASSFANS  האמריקאית. 
מאווררי BIGASSFANS, המתקדמים והשקטים במיוחד, משווקים בטווח קטרים של  2.4 מ' ועד 7.3 מ' ומיוצרים בטכנולוגייתHVLS- High Volume Low Speed  לחיסכון מרבי בחשמל. מאוורר הענק מערבל כמות גדולה של אוויר מבלי שתיווצר רוח טורדנית, הודות לפרופיל אווירודינאמי ייחודי ולשטח הכנף הגדול.
בנוסף לגודלם יוצא הדופן של המאווררים, בחברת BIGASSFANS פיתחו מספר פטנטים המגדילים את יעילות פעולת המאוורר:
1. כנפונים בקצה הכנף: הכנפונים יוצרים תנועת אוויר חזקה ומזרימים את האוויר מעל ומסביב לעצמים הנמצאים על הקרקע.
2. מחוללי זרימה: מאפשרים זרימה יעילה יותר של אוויר לאורך הכנפיים ותורמים לשיפור שטח הכיסוי האפקטיבי של המאוורר.
כל אלו מאפשרים - משב רוח אחיד, שקט, נעים וחסכון משמעותי בצריכת החשמל לאורך כל השנה. בקיץ המאווררים החדשניים משרים תחושת קרירות והקלה ובחורף מערבלים את האוויר החם הלכוד בתקרה ומעלים את הטמפרטורה בסביבת העבודה.
לאקון טק פתרונות נרחבים המותאמים לייעודים ואזורים שונים, כך לדוגמא:
POWERFOIL®X2.0 - המותאם לחללים גדולים או מעברים רחבים ומסוגל לכסות שטח של עד 2,500 מ"ר. 
המאוורר מגיע בקטרים של 3.7 – 7.3 מטר, שקט, חסכוני ובעל מנוע של 1 - 2 HP בלבד. קיימת אפשרות לחסר למאוורר אביזרים נוספים כגון מצלמה, גלאי עשן, רמקול, תאורה ועוד.
במרלו"גים עם תקרות נמוכות או אזורי תפעול משתנים ניתן להשתמש ב- AirGo® האפקטיבי עד 50 מטר, לו אפשר להוסיף גלגלי קצף רחבים המיועדים למשטחים לא ישרים (כורכר או דשא) או מתקן ערפול מים להפגת החום. המאורר שקט במיוחד – רק 43.2 DBA ובקוטר של 2.4 מטר.
פתרון ייחודי ומעניין הוא ה- PIVOT 180O המותאם למעברים צרים במיוחד ומאפשר פיזור אויר רחב וכיסוי שטחים גדולים של עד 180O, התקנתו פשוטה על עמוד או מתקן אנכי והוא משווק בקוטר של 1.8 מטר. 
מוצר נוסף המותאם לאזורי תפעול בינוניים ומשתנים הוא ה-Yellow Jacket®  המתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד: גם אם תתנגש בו בחוזקה הוא ימשיך לעבוד. ניתן לכוון אותו לאזור התפעולי הנדרש ולנייד אותו בקלות ממקום למקום. 

מערכת בקרה ושליטה

מערכת הפיקוד BAFWORKS מאפשרת לנצח על מערך שלם של מאווררים ממיקום מרכזי אחד. המערכת כוללת ממשק ידידותי ומסך מגע קל לתפעול, המאפשרים שליטה וניהול פעולות המאווררים באופן החסכוני והנוח ביותר.
שלט נוסף הוא ה- SMARTSENSE 365 השומר על טמפרטורה נעימה באזור העבודה לאורך כל השנה ומביא להתייעלות אנרגטית. בוחרים בין מצב חורף או קיץ והפקד החכם מגיב באופן אוטומטי לשינוי הטמפרטורה בחלל על ידי התאמת מהירות המאוורר.
לסיכום, אקון טק יבואנית מאווררי BIGG ASS FANS מאפשרת לך, לגרום לעובדיך לתחושת נוחות והקלה וכתוצאה מכך לייעל את עבודתם ותפוקתם ובו בזמן מקטינה את עלויות צריכת החשמל שהולכות ותופחות עם השנים עקב עלייה חדה במחירי תשומות החשמל. בנוסף, עלות התחזוקה השנתית פוחתת משמעותית עקב דרישה מינימאלית של ניקוי הכנפונים ושליטה על כיוון האוויר ע"י בקרה חכמה הממוקמת באזור תפעול נוח לעובדים. 
פרטים נוספים באתר: www.bigassfans.co.il  או בטלפון  054-4448907 - יחיאל.


פי.סי.חץ