סולארפאוור תשווק את מוצרי פאוורסיינס לשליטה ובקרה במתח החשמל

סולארפאוור תשווק את מוצרי פאוורסיינס לשליטה ובקרה במתח החשמל

מפתחת ומייצרת פתרונות לחיסכון באנרגיה – חסכמים לחשמל

חברת סולארפאוור, הפועלת מזה 10 שנים בתחום האנרגיה הסולארית, עם למעלה מ-20  מגה וואט התקנות בקרב לקוחות בארץ ובעולם, חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק פתרונותיה של החברה הישראלית פאוורסיינס (PowerSines) מקבוצת שיכון ובינוי, המפתחת ומייצרת פתרונות לחיסכון באנרגיה – חסכמים לחשמל.
המוצרים בהם תתמקד סולארפאוור הינם בקרים מסוג LEC ו-ComEC המאפשרים שליטה ובקרה במתח החשמל של המבנה בו הם מותקנים, תוך שמירה על מתח יציב, אשר לרוב הוא נמוך ממתח הרשת. באופן זה, צרכני המבנה נהנים מיעילות אנרגטית, תוך חיסכון של עד 25% בעלויות החשמל. ה-LEC הינו בקר שמותאם למערכות תאורת פנים וחוץ, ואילו ה- ComEC הינו בקר תלת-פאזי שמפחית ומייצב את המתח בכל המתקן, ומתאים במיוחד לאתרים בהם תמהיל העומסים מגוון (תאורה, מיזוג, קירור, הקפאה ועוד). מכשירי ComEC מגיעים בגדלים שונים החל ב-80 אמפר ועד 800 אמפר תלת פאזי ומותאמים לגודלם של חיבורי החשמל המקובלים בישראל.
חברת פאוורסיינס פועלת בשוק מזה כ-14 שנים ועל לקוחותיה נמנים מגוון רחב של חברות מהמובילות במשק כגון רשת מלונות פתאל, קופת חולים מכבי, רשת מקדונלדס, תחנות הדלק פז וסונול, סלקום, בזק בינלאומי, קומברס, אמדוקס, יבמ, מוטורולה ועוד. 
אורן מורגן, מנהל השיווק והמכירות בפאוורסיינס, ציין כי "אנו רואים בסולארפאוור שותפה אסטרטגית ומאמינים כי השילוב בין המוניטין והניסיון הרב שצברה לאורך השנים בד בבד עם הפתרונות המתקדמים והמוכחים שלנו יהוו ערך מוסף לשתי החברות". 


פי.סי.חץ