חדש: משאבת חבית נטענת - ללא תלות בחשמל

חדש: משאבת חבית נטענת - ללא תלות בחשמל

אחים פולק החלה לשווק את החידוש המהפכני מבית FTI ארה"ב: משאבה הכוללת מנוע 12 וולט חדשני עם סוללת ליתיום בהספק 3,200mAh לעבודה עד 50 דקות רצופות – שווה ערך לריקון 1,700 ליטר

משאבת החבית הינה כלי עבודה פונקציונאלי ביותר ומאפשרת שאיבת נוזלים שונים, אולם עד כה השימוש בה היה מוגבל אך ורק בצמוד ללחץ אוויר ו/או לנקודת חשמל קרובה או מותנה בשימוש מסורבל ולא נוח בכבל מאריך. 
חברת המשאבות האמריקנית המובילה, FTI, זיהתה את הצורך במענה לבעיה זו ופיתחה חידוש מהפכני לענף, המספק ניידות מקסימאלית וחופש פעולה עם משאבות החבית, בכל שטח – ללא כל תלות בחשמל או באוויר. 
הפיתוח החדשני, המשווק בלעדית על-ידי חברת אחים פולק בישראל, הינו משאבת חבית עם מנוע סוללת ליתיום נטענת. משאבה ייחודית זו מאפשרת פריקת חביות בשטח שאין בו נקודת חשמל ותורם לניידות מקסימאלית בשאיבת נוזלים בכל מקום – בשטח, במחסן או במפעל, בקלות ומיידית – ללא חשמל.
אידיאלי לשימוש עם חלוקת כימיקלים ו/או שמנים שונים ברכב, פריקת חביות שונות במחסן גדול או בשטח כשאין מקור הזנת חשמל.
על פי נתוני היצרן, זמן השימוש במשאבה עם סוללת ליתיום 12V - mAh 3,200 הינו עד 50 דקות רצופות – שווה ערך לריקון 1,700 ליטר (מעל 8 חביות). ספיקת המשאבה הינה עד 57 ליטר בדקה (נתוני מים) וניתן לשלוט בקצב פריקת הנוזל בשתי מהירויות מנוע לבחירה. 
את המשאבה ניתן לטעון בפשטות בחיבור למצת ברכב (יש אפשרות לטעינה חשמלית רגילה). זמן הטעינה הינו קצר משעתיים, עם חיווי ויזואלי למצב הסוללה בעת הטעינה. 
לייעוץ מקצועי ללא התחייבות ולפרטים נוספים, ניתן לייצור קשר עם נציגי חברת אחים פולק בטלפון 03-9100333 או בדוא"ל info@polak.co.il. 


פי.סי.חץ