תנורים בהבערת דלק אורגני מן הצומח

תנורים בהבערת דלק אורגני מן הצומח

לחימום מים, קיטור, שמן טרמי ואוויר

ארבל מערכות היא הנציגה הבלעדית של של חברתD’Alessandro Termomeccanica   מאיטליה, המובילה באירופה בייצור ופיתוח תנורי ביומס למגזר התעשייתי, החקלאי, המוסדי והפרטי, ומציגה תנורים המחממים מים, קיטור, שמן טרמי ואוויר על ידי הבערת דלק אורגני מן הצומח.
חומרי הבעירה הנפוצים הם גפת וחרצני זיתים, גזם חקלאי ועירוני מרוסק, בולי וגזירי עץ, נסורת עצים, קליפות שקדים, קש וחציר מקוצץ, פסולות מעובדות ממכונים לטיפול בשפכים עירוניים ועוד.
החברה מציעה מגוון רחב של תנורים בהספקים של מ- 20 – 0002 קילוואט, בעלי מערכת הצתה אלקטרונית או בלעדיה, עם אפשרות למערכות ניקוי פנאומטי ופינוי אוטומטי של האפר מתא הבעירה. 
התנורים מצריכים טיפול שוטף נמוך, המסתכם במספר דקות ביום (משתנה בהתאם לסוג התנור וסוג חומר הבעירה). במגזר הפרטי - משמשים תנורים אלו תחליף לתנורי סולר ונפט במערכות הסקה מרכזית ביתית, ואילו בחקלאות משמשים התנורים לחימום לולי אפרוחים, בתי בד, חוות לגידול דגי נוי, חממות ועוד.
מפעלי תעשייה, לעומת זאת, יכולים להפיק באמצעות התנורים מים חמים וקיטור לתהליכי ייצור וכן אוויר חם לחימום אולמות ייצור. 
תנורי החברה עומדים בכל התקנים האירופאיים המחמירים. ריח עשן התנורים הוא כשל קמין עצים ביתי רגיל, ברוב חומרי הבערה.
זמן החזר ההשקעה מתקצר ככל שמחירי האנרגיה הקונבנציונאלית בעולם עולים. אצל רבים מהלקוחות ישנו חסכון נוסף, של עלויות פינוי פסולת, הנובע משימוש בתוצרי הלוואי של הייצור במפעלם כחומר בעירה להפעלת התנור. 
בימים אילו נמצאת החברה במשא ומתן מתקדם למכירת שני תנורי קיטור בהספק של 2.5 טון קיטור/ שעה.
 


פי.סי.חץ