יצחק אנג’ל מונה למנכ”ל אורמת

יצחק אנג’ל מונה למנכ”ל אורמת

דירקטוריון אורמת תעשיות מינה את יצחק אנג’ל למנכ”ל החברה.

דירקטוריון אורמת תעשיות מינה את יצחק אנג’ל למנכ”ל החברה. אנג’ל יצטרף לחברה ב-1 באפריל, 2014 ויחל לכהן בתפקיד המנכ”ל ב-1 ביולי 2014. אנג’ל יחליף את דיתה ברוניצקי אשר הודיעה על פרישתה בחודש נובמבר האחרון לאחר 50 שנה בחברה. 
ברוניצקי תמשיך לכהן כיו”ר הדירקטוריון של החברה וכדירקטורית בחברה הבת, אורמת טכנולוגיות. במקביל למינוי כמנכ”ל אורמת תעשיות, אישר הדירקטוריון של החברה הבת, אורמת טכנולוגיות את מינויו של מר אנג’ל למנכ”לה. 
אנג’ל (57), משמש משנת 2008 כדירקטור בחברת פרוטרום תעשיות, כמו כן שימש כדירקטור בחברת ריטליקס בע”מ משנת 2012 ועד לרכישתה על ידי NCR בשנת 2013. בשנים האחרונות, אנג’ל היה פעיל בהשקעות אישיות וכמו כן היה מעורב במגוון רחב של יזמות פילנתרופיות. אנג’ל עבד 27 שנים במגוון תפקידים בחברת ליפמן אלקטרוניקה והנדסה בע”מ. בתפקידו האחרון שימש כנשיא ומנכ”ל החברה מפברואר 1999 ועד נובמבר 2006, מועד בו החברה נרכשה על ידי וריפון אחזקות בע”מ.
בנם של מייסדי החברה, יורם ברוניצקי, שהיה המיועד מבחינתם לרשת את תפקיד המנכ”ל, מכהן היום כנשיא וכמנהל התפעול הראשי של אורמת טכנולוגיות. גם הוא יפרוש מתפקידו הנוכחי ויכהן כיו”ר הדירקטוריון של החברה במקומו של גילון בק מקרן פימי.


פי.סי.חץ