יוסף זינגר מונה למנכ”ל גבעות עולם חיפושי נפט

יוסף זינגר מונה למנכ”ל גבעות עולם חיפושי נפט

זינגר יחליף בתפקיד את המנכ”ל הזמני שכיהן בשותפות מאז פברואר 2014, גיורא איילנד. 

 
גבעות עולם חיפושי נפט הודיעה מינתה את יוסף זינגר למנכ”ל השותפות. זינגר יחליף בתפקיד את המנכ”ל הזמני שכיהן בשותפות מאז פברואר 2014, גיורא איילנד. החברה דיווחה כי סוכמו תנאי העסקתו של המנכ”ל החדש, שיהיה זכאי למשכורת חודשית בסך של 27 אלף דולר עבור כהונתו כמנכ”ל במשרה מלאה.
זינגר (55) שסיים לאחרונה את תפקידו כמנכ”ל חברת האחזקות, גרנית הכרמל, מקבוצת עזריאלי, מונה לאור הניסיון העסקי והניהולי שצבר במסגרת תפקידו כמנכ”ל גרנית הכרמל, בו כיהן במהלך שש השנים האחרונות. במסגרת תפקידו זה, שימש זינגר גם כיו”ר פעיל של חברות הבנות- סונול, סופרגז ו- GES - שתחומי פעילותן משיקים בחלקם לפעילות גבעות עולם. כמו כן, זינגר שימש כיו”ר פעיל של חברת טמבור, שנמכרה לאחרונה.
זינגר היה ממייסדי חברת הייעוץ גיזה זינגר אבן ושימש כשותף המנהל בחברה, עד שפרש בשנת 2008. בנוסף, עמד בראש קבוצת המייסדים של חברת דירוג האשראי מדרוג. כמו כן, זינגר כיהן ומכהן כדירקטור בחברות שונות במשק בין היתר, כדירקטור חיצוני בבנק דיסקונט (במשך 6 שנים עד 2008).
דירקטוריון השותפות נימק את מינויו של זינגר למנכ”ל השותפות וציין את הצלחתו בהובלת גרנית הכרמל והשאת ערך החברות בקבוצה ובניהול המו”מ המורכב לקראת מכירתן. כמו כן, ציין את הניסיון וההיכרות המעמיקה של זינגר עם שוק ההון. בנוסף, ציין הדירקטוריון את הניסיון העסקי הרב שצבר זינגר בתפקידו הקודם וכן בתפקידיו כדירקטור במספר חברות מובילות המקנים לו את הכלים להוביל את השותפות.
שמואל בקר, יו”ר שותפות גבעות עולם: “אנו מברכים את יוסי זינגר עם כניסתו לתפקיד, ובטוחים כי יביא את כל הכישורים, הידע והניסיון הנדרשים להוביל את השותפות בהצלחה מול האתגרים העומדים בפניה”.


פי.סי.חץ