‘אס קי’ הוכתרה כחברה הטובה ביותר בעצרת אירופה לעסקים

‘אס קי’ הוכתרה כחברה הטובה ביותר בעצרת אירופה לעסקים

בחודש דצמבר תתקיים עצרת אירופה לעסקים (Europe Business Assembly) באוקספורד, בו תזכה החברה הישראלית “אס קי הנדסה ופרויקטים” של המהנדס סמיר חורי, בפרס “החברה הטובה ביותר”.

העצרת הינה תאגיד עצמאי של שיתוף פעולה כלכלי, חברתי והומניטארי, שנוסד באוקספורד, בריטניה בשנת 2000. מטרתה להיות פלטפורמה אינטראקטיבית להתאמת תוכניות כלכליות אירופאיות וממנה נובעות ההנחיות של תוכניות האיחוד האירופי ל”שכנות טובה” ול”שותפות מזרח”.
חברי הוועדה בעצרת אירופה לעסקים בחנו את הישגי הפעילות העסקית של “אס קי הנדסה ופרויקטים” וזיהו כי החברה הינה מנהיגה תעשייתית, בעלת מעמד חזק ורצון להתרחב ולהשקיע בשוק הבינלאומי והמקומי. נוסף על כך, מצאה הוועדה כי החברה מספקת השקעה ברווחת עובדיה תוך פיתוח שיטות ניהול חדשניות, מובילה במנהיגות בכניסה לטכנולוגיה העולמית ומספקת שירותים וסחורות ברמה הגבוהה ביותר.
מלבד זכייתה של החברה, יזכה בכנס המנהל הכללי של ‘’קבוצת אס קי” (“אס קי הנדסה ופרויקטים” ו”אס קי אנרגיה”), סמיר חורי, במדליית מנהל השנה. בחודש אפריל האחרון זכתה החברה בפרס הקשת הבינלאומית של אירופה לאיכות וטכנולוגיה בכנס כיווני יוזמות עסקיות שהתקיים בפרנקפורט, מבין 53 מדינות שהשתתפו בכנס. 
סמיר חורי, מנכ”ל “קבוצת אס קי”: “אנו שמחים לקבל את פרסי ההוקרה אשר משקפים את הצלחת קבוצתנו בביצוע פרויקטים בארץ ובעולם. אנו מאמינים כי מגמת ההצלחה תימשך, הודות לפעילות מחקר ופיתוח אשר מציבים אותנו בחוד החנית של התעשייה בתחום פיתוח מתקני התפלת מי ים, בהשקעות בתחנות כוח וקוגניציה ובהסבת מפעלים לשימוש בגז טבעי כמקור כוח”.


פי.סי.חץ