אודי אדירי ימונה למנכ

אודי אדירי ימונה למנכ"ל משרד האנרגיה

 

שר האנרגיה, דר' יובל שטייניץ, מינה את אודי אדירי למנכ”ל משרד האנרגיה. אדירי החליף את שאול מרידור, שהתמנה לראש אגף התקציבים במשרד האוצר. המינוי כפוף לאישור הממשלה.
אודי אדירי, בן 40, נשוי ואב לשלושה. החל את דרכו במשרד האוצר לפני כ-12 שנה ומילא שורה של תפקידים באגף התקציבים. בארבע השנים האחרונות משמש אודי כסגן הממונה על התקציבים ואחראי על תחומי התחבורה, האנרגיה, המים, החקלאות ואוצרות הטבע. אודי בוגר תואר ראשון בכלכלה והסטוריה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. במהלך כהונתו של שטייניץ כשר האוצר, נשלח אודי ללימודי תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת הרווארד. במהלך תפקידו הוביל אודי ולקח חלק בתהליכים משמעותיים במשרד האוצר ובהם ועדת שישינסקי הראשונה והשנייה, מתווה הגז, קידום משק החשמל הפרטי בישראל, רפורמה במשק המים לחקלאות, רפורמה בתחבורה הציבורית ובנמלים וקידום תחרות בשווקי המזון הטרי.
השר שטייניץ אמר, כי הוא מכיר את אדירי מתקופתו במשרד האוצר, את ניסיונו המקצועי העשיר ואת יכולותיו המרשימות בתחום האנרגיה, והוא משוכנע, כי יצליח להיכנס לתפקידו במהירות ובהצלחה לטובת משק האנרגיה בישראל.
שטייניץ הודה למנכל היוצא, שאול מרידור, בירך אותו על תפקידו החדש, ואמר, כי אין מתאים ממנו לתפקיד החדש, והוא בטוח שכפי שהיה מנכ”ל מצוין שתרם לקידומו של משק האנרגיה, כך הוא ימלא את התפקיד החדש. "אני גאה בשאול ומודה לו על שנתיים מדהימות ועבודה מסורה במשרד האנרגיה", אמר השר.

* בתמונה - שר האנרגיה, ד"ר יובל שטייניץ, המנכ"ל הנכנס אודי אדירי, המנכ"ל היוצא שאול מרידור, מיטל אדירי ויעל מרידור. צילום: משרד האנרגיה

 

 


פי.סי.חץ